Lääne-Nigula maksab vallajuhtidele tulemustasu

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lääne-Nigula vallavanema, endise Martna savallavanema Janno Randmaa sõnul on osavallad Lääne-Nigulas end õigustanud. Foto: Urmas Lauri
Lääne-Nigula vallavanem Janno Randmaa saab tulemustasu 1000 eurot. Foto: Urmas Lauri

Lääne-Nigula volikogu otsustas maksta ametist lahkuvale vallavanemale Janno Randmaale tulemustasuks 1000 eurot, osavallavanemad Katrin Viks, Kairi Seiton, Aivo Hirmo ja Aivi Heinleht ning vallavalitsuse liikmed Taivo Kaus ja Varje Paaliste saavad igaüks tulemustasuna 500 eurot.

Volikogu liige Janek Loorens (Keskerakond) tegi ettepaneku maksta vallajuhtidele tulemustasuks 300 eurot, sama suure summa said vallavanem Randmaa käskkirjaga preemiaks valla allasutuste juhid. Volikogu seda ettepanekut ei toetanud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Päris
Päris

absurdne.

Kodanik
Kodanik

Praegune volikogu ei ole õige punt otsustama, mida tehti. Oleks õige olnud eelmine volikogu koosseis seda otsustada. Nii ei ole tglt. Aus.

Tark
Tark

Loorents võiks mõelda, kas tema koht on ikka volikogus, viimane istung soovis endale küsimust esitada. Vahvad klounid koos!

Ref
Ref

Paadund ametniku kommetaar nagunii. Kui tööd ei tee, siis raha ju ei pea saama.

maamees
maamees

Tahaks enne tulemusi näha, tavalise töö eest preemiat maksta on moraalselt vale.

kus
kus

kapis neid tulemusi hoitakse

Jaanus
Jaanus

Tulemused vallavalitsuse arhiivi kapis!!!

wpDiscuz