Haapsalu korvpallimeeskond lubas kolmanda kodumängu võita

Elen Freivald

elen@le.ee

Haapsalu korvpalli võistkonna kapteni Mikk Päeske (vasakul) sõnul on kolme viimase kaotuse puhul saanud saatuslikuks oma apsakad. Pildil on Päeske koos võistkonna ellu kutsunud Siim-Sander Vene ja treeneri Jaanus Levkoiga. Foto: Elen Freivald

Pärast esimest kodumängu, kus vastloodud Haapsalu korvpallimeeskond võitis Võrumaad, on haapsallastel tulnud vastu võtta kolm kaotust.

Oktoobri alguses mängis Haapsalu meeskond Kuremaal Jõgeva VSKga. Vastased läksid esimesel veerandajal kohe juhtima ja veerandaeg lõppes seisuga 23:14. Teine veerandaeg oli pingelisem –mõlemad võistkonnad noppisid võrdselt punkte, kuid Jõgeva suutis siiski paar punkti rohkem visata. Kolmandal veerandajal jäi Haapsalul taas pika puuga alla anda ja mängu lõpuks tuli haapsallastel vastu võtta kaotus 57:86.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!