8

Läänemaale lisandus 17 koroonaviirusega nakatunut

Koroona kiirtest. Foto: Pixabay
Koroona kiirtest. Foto: Pixabay

Ööpäeva jooksul analüüsiti 74 läänlase koroonaviiruse teste, millest 17 ehk 22,97% olid positiivsed.

Üle Eesti analüüsiti 4975 testitulemust, millest 821 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 539 vaktsineerimata ja 282 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 elaniku kohta on Läänemaal 636. Sama ajaga on Läänemaale lisandunud 130 nakatunut.

Eestis keskmiselt on näit 1087,23, madalaim on näit Hiiumaal (290) ja kõrgeim Põlvamaal (1948).

Hommikuse seisuga vajas sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 309 inimest, kellest on vaktsineerimata 213 ehk 68,9% ja lõpetatud vaktsineerimiskuuriga 96 ehk 31,1%. Kokku on haiglas 408 koroonaviirusega nakatunud patsienti, kellest 99 on haiglas muude haiguste tõttu, kuid osutusid testimisel positiivseteks.

Ööpäeva jooksul avati haiglates 44 uut haigusjuhtu. Suri kolm koroonaviirusega nakatunud inimest: 37-aastane mees, 82-aastane naine ja 90-aastane naine.

Ööpäeva jooksul manustati 1190 vaktsiinidoosi, kokku on manustatud 1 401 024 doosi. Täisealiste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 68,1%.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
aga
aga

rangemad piirangud tähendaks,et kõik kinni,piirid ka. Seda muidugi ei juhtu. Aga inimesed võiks end lihtsalt vaktsineerida. Muu siin ei aita.

Hmm
Hmm

Kahe vsktsiiniga ka haiglas pea 40 protsenti, mis seal vahet on. Viirus võtab, keda tahab. Ei aita siin midagi, istu kodus võimaluse korral.

to hmm
to hmm

tõesti, ka vaktsineerirud on haiglas.Kuid on ikkagi vahe, kas inimene on tavapalatis või intensiivis. Intensiivis on vaktineerimata….

Rae
Rae

Vaktsineeritud inimesed põevad kergemalt.

Linlane
Linlane

Meie kohta ikka väga palju, loodame, et nüüd võetakse ka rangemad piirangud tarvitusele, valimised ju läbi

rahulolev
rahulolev

pole midagi arutada, valimistulemus ju hea

Ei teagi
Ei teagi

Nojah, enam vähem. Oleksin soovinud rohkem hääli konservatiividele või siis vähemadti oleks hari nad võinud punti võtta. Aga nuh, eks järgmise korrani siis

Nojaa
Nojaa

Keda see covid täna huvitab. Alles olid valimised, arutleme parem selle üle, kes ja kus.

wpDiscuz