Lääne-Nigula volinikud vaidlesid eelarvestrateegia üle

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Lääne-Nigula vallavanem Janno Randmaa (vasakul) ja volikogu esimees Neeme Suur (keskel) kasutasid vaheaega nõu pidamiseks. Foto: Kaire Reiljan

Neljapäeval oma viimast istungit pidanud Lääne-Nigula vallavolikogul polnud palju puudu sellest, et sarnaselt Lääneranna vallaga jäänuks neil valla eelarvestrateegia kinnitamata.

Volikogu istungil tekitas vaidlusi see, et varem kokku lepitud investeeringud nagu 400 000 eurot Oru kooli rekonstrueerimiseks, 400 000 eurot Risti lasteaia ehituseks ja 350 000 eurot Kullamaa kooli võimla ehituseks oli tõstetud kokkulepitust aasta hilisemaks ehk aastasse 2025. Samal ajal on strateegia järgi 2022. aastasse planeeritud 391 000 euro suurune investeering Taebla kooli vana maja võimla remondiks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

2 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Taebla
9 kuud tagasi

on nagu pommiauk- kõik on tegemata- kool, staadion võimala, kultuurisaal vallamajas- pool Taeblat on ilma veevärgita ja kanalita, haljasalad räämas. Hetkel on ahnitsetud enda kõhu alla nii palju , kui võimalik. Seepärast ei soovitud ka osavaldu- need ju seisavad pisut ka oma kogukonna eest. Mida seal need aastad üldse tehtud on – see on miljoni dollari küsimus?

Krista
9 kuud tagasi
Reply to  Taebla

Mis see kullamaa parem on!
Transport, infrastruktuur, tööhõive – null!
Elu maal ripub juuksekarva otsas!