Elen Freivald

elen@le.ee

Korvpalli II liiga mäng Wiedemanni spordihoones Haapsalu vs Võrumaa. Foto: Elen Freivald
Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 61

Fotod: Elen Freivald

Wiedemanni spordihoones mängis täna vast loodud Haapsalu korvpallimeeskond II liigas esimese mängu Võrumaa võistkonna vastu. Haapsalu võitis Võrumaad 76:66.

Esimese veerandaja skoor oli Haapsalu 13 – Võru 23, teine veerandaeg 33:32 Haapsalu kasuks.
Kolmas veerand 52:45 Haapsalu kasuks ja kogu mängu tulemuseks jäi 76:66.

Haapsalu järgmine vastane on Jõgeva meeskond ja mäng toimub 1. oktoobril Jõgeval.

Kodumeeskonnale Haapsalu Wiedemanni spordihoones saab taas kaasa elada 9. oktoobril kell 13, mil peetakse maha II liiga mäng Keila meeskonna vastu.