15

Galerii: See teater avas pidulikult nostalgiapäevad

Malle-Liisa Raigla fotod

Reede õhtul algasid nostalgiapäevad traditsiooniliselt lipuheiskamise ja kostüümipeoga Vaba tänaval.

17. korda toimuvatele nostalgiapäevade avamisele oli tulnud rohkelt kostümeeritud inimesi – miilitsad, tuletõrjujad, pioneerid, kolhoosiülemad ehk kõik tähtsamad ühiskonnagrupid.

Nagu möödunud aastalgi ei saanud ka tänavu avakõnedes mööda koroonaviirusest. See teatri liige Gustav Reinop, nostalgiapäevade kõne ajal kolhoosi Langenud täht esimees ütles, et tänavu on kolhoosides levinud maskivargused. Loomulikult luges ta kohaletulnud seltsimeestele ette ka töövõidud.

Seejärel lõikas Reinop lindi läbi, roosa Volga saatel saabus nostalgiapäevade lipp, mis See teatri lipumasti lehvima pandi.

Sellega olid tänavused nostalgiapäevad avatud. Järgnes öösõit, kus huvilised said külastada nõukogudeajal Haapsalus tuntuid kohti. See teatris jätkus õhtu tasuta peoga, kuursaalis esines 2 Quick Start ja Lääne Kaluris Marju Länik ja Dance Wonderland kabaree.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Meeli
Meeli

Minu arvamus on, et see, mis mõni aasta tagasi oli originaalne ja äge, on nüüd natuke väsinud karnevali moodi.

pinn
pinn

Vene aeg oligi ju üks väsinud karneval!

kel huvi, läks kohale
kel huvi, läks kohale

Täiesti nõus. Osalejatel endil paistab põnev ja lõbus olevat, aga pealtvaatajate jaoks on kordus igas mõttes ja huvitav ei ole. Pole enam mitu aastat ka külastanud, pilte vaadates ei kahetse.

Agu
Agu

aa osalejatel peabki lõbus olema ju! Ole ise osaleja ja on ka lõbus. Ega see pole mingi ameerika autod, et rahvas vahib teeääres endale püüdmatuid masinaid. Siin tuleb ikka ise osaleda, et vaheldust argielule saada!

Tuvisitt
Tuvisitt

Agu sihvka oled vist , mis möga sa ajad , rondiärikad ju tegutsenud aastaid ja norm hind sõitvale siksile hakkab 3000 eurist .

Agu
Agu

ega sa ei pea tehnikaga ju osalema. Ürita mõelda natukene ka!

Jüri Toru
Jüri Toru

Nostalgiapäevadelt on puudu legendaarsed Haapsalu liiklusmiilitsad Rein ja Uudo (väidetavalt elu ja tervise juures). Vaat siis saaksid moto ja automehed täis nostalgia laksu.

Ei tea
Ei tea

väidetavalt vaktsineeritud ja enam ei jaksa võib olla!?

Päris
Päris

imelik tegevus okupatsiooni aja üle nostalgitseda.

Tohohh tillae
Tohohh tillae

no aga nooruspõlv möödus ju sel jala, olid ka omad mälestused, nii head, kui ka mitte nii head. Minevikuta elamisel ei ole sul ka tegelikult tulevikku. Okupatsioon on suhteline mõiste, me pole praegugi vabad ju. Vastake, millise maa sõdurid hetkel Ämaris baasis viibivad?

to päris
to päris

imelik on igas asjas poliitikat näha….

Vambola
Vambola

väga kift!

Haridus
Haridus

mürk või? kift(kihvt) tähendab mürki eesti keeles.

keskharidus, saksa keele kallakuga
keskharidus, saksa keele kallakuga

Gift on ikka saksa keeles mürk! Eesti keeles on mürk ikka mürk!

Haridus
Haridus

just just, kihvt ei saa öelda ägeda sünonüümina, sest see tähendab saksa keeles mürki ja sõna on siia tulnud teise ilmasõja ajast. Väga kihvt on väga mürk, väga äge. Šargoon aga mitte päris õige.

wpDiscuz