26

Nelis-Naukas: Novosjolov sai minu elutöö eest 65 000 eurot

Lääne Elu

info@le.ee

Helen Nelis-Naukas Foto: Arvo Tarmula
Helen Nelis-Naukas Foto: Arvo Tarmula

Tokyo olümpialt pronks- ja kuldmedali võitnud Lehis vastas saates „Hommik Anuga” eitavalt küsimusele, kas Nelis-Naukas on talle medalite puhul õnne soovinud. Seejärel tunnistas ta, et ei soovinud ka ise endisele treenerile 60. aasta juubeli puhul õnne.

Nelis-Naukasele läks selline väide hinge, sest tegelikult saatis ta endisele õpilasele sõnumi.

Eile tegi Nelis-Naukas Facebooki postituse, mille juurde lisas ekraanitõmmise Lehisele saadetud õnnitlussõnumist. „Keda huvitab, võib vaadata „Hommik Anuga”. See on vale. Näete, et tegin seda. Tänuks 16 aasta pikkusele tööle sain null senti treenerile ette nähtud preemiast. Erinevalt temast andsid Erika Kirpu ja Irina Embrich oma esimesele treenerile pool preemiast… Novosjolov sai minu elutöö eest (16 aastat vs. 2 aastat) 65 000 eurot,” kirjutas Nelis-Naukas.

Haapsalu linn premeeris Nelis-Naukast kui olümpiavõitja esimest treenerit 7500 euroga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Anne
Anne

Kahju, et seda inimest huvitab vaid raha. Ise on ta aastakümneid lapsi mõnitanud, sõimanud. Käitub ka avalikes kohtades inetult, mitte treenerile kohaselt. Hea, et tulevad peale uued ja normaalsed inimesed.

Kummaline,
Kummaline,

et Lääne Elu sellise artikli avaldab mis nii suurele üksteise mustamisele maad annab.
Olgem tänulikud, et meie keskel on sellised isiksused nagu Nelis, Lehiste ja Novosjolov.

Kuldne Beibe
Kuldne Beibe

Hungveipingid ja Pavlik Morozovid ka ei austanud vanemaid inimesi, isegi mitte oma vanemaid. Juba noorest peast lõid vanematele noad selga.

Jäta minevik oaigale, astu edasi
Jäta minevik oaigale, astu edasi

Terve elu tööd ja ei ühtki olümpiavõitjat!!!! Selge märk siis, et sportlane vajas muutust. Novisjolovit süüdistada on ikka päris kohatu.

Mati Põdra
Mati Põdra

Peaks vist ka hakkama obrokit võtma igaühelt, kes minu juures pillimängu õppimist alustades kuhugi välja jõudnud. Lihtsalt heaks harrastajaks – 50 eurot nägu igas kuus. Erialakooli edasi õppima – 100 eurot kuus. Muusiku või muusikaõpetajana tööle – 150 eurot kuus. Võiks töölt üldse ära tulla.

Alex
Alex

Uskumatu tädi! Või tema elutöö! Kui kogu oma elu oled karjunud, mõnitanud, sõimanud eks siis saadki samamoodi vastu.

0€ ei olnud ju
0€ ei olnud ju

Kui kaua võib?

Majaomanik
Majaomanik

Anet teenis USA lahtistel võitudega hulga raha,palju peab ta oma eelnevatele treeneritele maksma?

Juku
Juku

Raha raha raha. Ei mingit rõõmu ega uhkust enda tehtud töö üle.

Imelik
Imelik

Kas tõesti 16 aastat tegi tööd ja palka ei saanud? Kahtlen väga. Treeneritele makstaksegi palka selle eest, et lapsi õpetavad ja kui mõni juhtub eriti andekas ja töökas olema siis ole uhke, et oli sinu õpilane.

Laats
Laats

Just, see Lehis on ikka ahne, ei mingit eneseväärikust, ainult küüned enda poole ja veel valetab ka avalikult Tv kaamerate ees.

Parm
Parm

On ikka kõik korras sinuga Laats?

Pamp
Pamp

No sul vist mustikas sügeleb jälle vist .

Annika
Annika

Kas on midagi valesti öeldud?

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Küsiks natuke teisiti-kas Novosjolov oleks olnud võimeline 2 aasta jooksul Katrina sellisele tasemele viima ilma eelnevata ?

pinn
pinn

Nelinaukas toksis 16 aastat niisama ja Novosjolov vaatas, et mõttetu tädi ja tegi kahe aastaga ära selle, milleks Katrina tegelikult võimeline on!

Annika
Annika

Ei oleks, aga see-eest oli võimeline võtma raha vastu, mida ta väärt ei olnud.

Oli!
Oli!

Novosjolov oli väärt, iga saadud senti! Ja Naukaski sai mitmeid aastaid kestnud karjumise ja mõnitamise eest tervelt 7500€. Ikka vähe? Häbi peaks olema

wpDiscuz