7

Nädalavahetusel sattusid Nigulas ja Taeblas mehed rünnaku ohvriks

4. septembril teatati politseile, et Nigula kandis kortermajas lõi seni tuvastamata mees 63-aastast meest, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

5. septembril sai politsei teate, et Taebla alevikus ründasid seni tuvastamata isikud 49-aastast meest, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
En.
En.

Halb uudis! Lugedes eeldasin, et napsisõbrad poksisid omavahel nagu tavaliselt. Aga nüüd pekstakse maakohas, kus iga võõras nägu peaks andma põhjust kulmukergituseks, kohalikke tundmatute gastrolööride(?) poolt. Või hoopis isikute poolt, keda ei julgeta täpsemalt nimetada?

Läänemaa omakohus
Läänemaa omakohus

Kui haapsalu ment võib kellegi surnuks lasta ss inimesed võtavad õppust ning teevadki järgi nii et paras kes said ja kuss lääne elule

Pamp
Pamp

Pole ju karistusi ja pätid teavad seda ja teevad, mida tahavad. Eelmisel nädalal oli kohus, kus 21aastane nolk lõi Tallinnas vanalinna baari ees kahe rusikalöögiga 39a-se apteekri surnuks. Karistuseks 5 kuud reaalset istumist. Ka meil mudalinnas võid öösel noortekampade käest korraliku koslepi saada. Tambivad vaeseomaks ja karistuseks hoiatus.

millal
millal

lõpuks meestele turvakodu luuakse, õudne , mis toimub

Liisi. R.
Liisi. R.

Taebla Angela punt on suureks sirgunud. Kes kinnimajast väljas kes muidu luusimas.

Hmm
Hmm

Kallaletungid pakuvad nalja või? Ei tohiks

Ei saa aru
Ei saa aru

Mis toimub? Mingi krdi geto v?

wpDiscuz