123

Pealtnägija Haeska tulistamisest: kes ligi läks, sai vastu hambaid

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Külaline
Külaline

Minu jaoks politsei tegi oma tööd. Otsustav reageerimine vastavalt olukorrale. Asi lihtne ju.

Läänlane
Läänlane

Lugedes Siinseid kommentaare tõusevad ihukarvad püsti ja nutt tuleb peale ,kui vastikud inimesed siia ikka kokku on tulnud. Aga eks sellised sapiloopijad ongi ainult kommentaariumites.
Lausa piinlik.

kahe p3rssega liberastid
kahe p3rssega liberastid

samad eestlased kes nutavad ja kisavad kui üle lombi mõni neeger maha lastakse on samad kes praegu mente kiidavad

väikehaapsallane
väikehaapsallane

Tänapäeval on kõik segi nagu pudru ja kapsad. Liberaal võib olla maskivastane või pooldaja, puudelangetamise poolt või vastu. Eriarusaamu külvatakse ühte perre päevapealt x-teemal. Nii ei teagi varsti, mida enne valimisi oma saadikukandidaadilt küsida, et ikka õige esindaja saaks.

Huvitav
Huvitav

kuidas te seda teate, kes kiidab ja kes mitte?

ameerika ameerika
ameerika ameerika

mida siin osad jahuvad et nagu ameerika vms. krt ameerikas oleks kohe välja uuritud et ebastabiilne ja ravimid peal, politsei poleks algul rääkima läinudki vaid eemal auto peatanud ja kõigepealt lasknud, siis küsimused kui veel vastajat on

muideks
muideks

lugema õppige rahvas. polnud ta tuttavatel mingit pistmist surmaga. naaber kutsus politsei kui see keset tänavat märatsema kukkus kuna ei suutnud sajapromillise joobega teel ja kraavil vahet teha

mida kuradit
mida kuradit

6 aastase sünnipäeval tõmmatakse end selliseks härjaks või? hea tulevikus lapsel meenutada et sünnal lasti maha keegi. huvitav mis trauma hiljem tuleb ja milline ise hiljem on

elu kogemus
elu kogemus

joodik leiab alati joomiseks põhjust, olgu siis koera peied või lapse sünnipäev…

Huvitav
Huvitav

Posti tänava puudest ei nuta keegi enam! 🙂

loomulik
loomulik

Loomulikult tegi politsei õigesti, sest muidu oleks nad sinna veel mitu väljakutset saanud. Relv lahendas asja kohe ära. 40kg kaaluvad tibi-politseinikud poleks midagi suutnud teha niikuinii ja allesjäänud bensiin kulus oma autole ära.

\'\'loomulik kulu\'\'
\'\'loomulik kulu\'\'

mul tuttavad politseinikud ei tule kunagi vahetusest ära ilma ”säästetud” bensiinita.—- pealegi võtavad nad eeskuju politseijuhtidest nagu Vaher jt.

Hmm
Hmm

mingid luulud on teil? Kõik varastavad jne. Ise pätt oled, siis maailma muul moel ei näegi, kui et politsei on paha ja kiusab ausaid inimesi.

Ivi
Ivi

Miks oleks pidanud sellist säästma. Kellel sellisest kahju on? Mõttetu mees. Politsei tegutses selgelt enese/ hädakaitse tingimustes.

Plood
Plood

Iga injmene on väärtuslik!! ka elu kaotanud noormees oli kellegi poeg. Ta oli isa -mida lapsed mõtlevad sinusuguse arvustusest? Oled ehk ise mõttetu õhukulutaja Ivikene?!!
Võrumaa inimesed on teise olemisega, toredad hingelt. Ei sobinud aga läänemaa õelustega.Tuli elama valesse kohta ja kaotas elu saamatu politsei käe läbi.Kahju noorest elust,

teise olemisega jah
teise olemisega jah

pooled on seal varganäod ja petised. teine pool lihtlabased joodikud. kurb et sugulane sinna kanti otsustas kolida, peab ka aastas paar korda sealset kino nägema

Oioi
Oioi

Kena muinaslugu teil välja mõeldud

Lääne Elu
Lääne Elu

Jah see on ikka tase mismoodi noored naised oskavad meil omale mehi valida.Mida suurem kalkar ja joodik ning mida rohkem teiste nina ette täis peaga vehkima läheb seda vingem mehehakatis.

Ringkaitse
Ringkaitse

Kas peab sinu käest luba küsima, kellega elada või sõbrustada? või annab lubasid välja kohalik liberastide troika?

Plood
Plood

Naised oskavad näha mehe hinge.Viin viib -aga hinge ei muuda. Alati selge peaga öelus on mitu korda hullem kui südmalik kodujoodik.
Küla vägi oli alatu kui örritas üles purjuse mehe.Kohe politseile? Kas oma küla põlismehele ka oleks helistatud? Metsaküla elanikud ei hooli mujalt tulnuid sekka:”Ah, meil on nii rahulik!”

Huvitav
Huvitav

politsei kohustuste hulka kuulub ju ka korra kaitsmine, miks neile helistada ei või ma ei saa aru!? Ise maksame neile palka ju kaudselt ja siis ei või nele helistada!? Imelik loogika teil.

wpDiscuz