18

Jalgpallihall läheb kolmandiku jagu kallimaks

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Jalgpallihall pannakse püsti Uuemõisa mõisahoone ja uksetehase vahele. Foto: Urmas Lauri

Jalgpallihall pannakse püsti Uuemõisa mõisahoone ja uksetehase vahele. Foto: Urmas Lauri

Esialgu loodeti, et Haapsalu jalgpallihalli maksumus koos käibemaksuga on 960 000 eurot, teist sama palju kavandas linn halli infrastruktuuri ehitamiseks.

Hall saadakse kätte aga ligemale kolmandiku võrra kallimalt: esialgsest 1,92 miljonist on praeguseks saamas 2,5 miljonit eurot, sest hanke hind osutus arvatust kõrgemaks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
parteilane
parteilane

Siis on hästi!

SaeMees
SaeMees

Haapsalu linnal on raha nagu löga… 🤪

En.
En.
Eile sattusin sellest platsist mööda minema. Pole vastavat detailplaneeringut lähemalt uurinud aga kohe tekkis ahaa-efekt: hiiglaslik kaevand ulatub mõisateenijate majani välja, vist krundipiirini. Natuke tragikoomiline tõesti, et kesk laiuvaid preeriaid ehitatakse jalkaväljak otse väheste majade vahele. Ja nagu artiklist tundub, veetakse ärakooritav pinnas sinna, kus sama väljak oleks jätnud mõisale ja kortermajale piisavalt hingamisruumi (kortermajani viiv tee kulgeb fotol mõisast nö. kella 8 suunas, elumaja parkla jääb pildist napilt välja). Hindan kõrgelt tervislikku eluviisi ja värsket õhku aga nii palju jändamist ja kullakoormaid, et saaks lihtsalt jalkat taguda? 40 aastat tagasi mängisime seda pea pimedani ümbruskonna poistega linnastaadioni ‘karjamaal’ ja… Loe rohkem »
pinn
pinn

Kui soovite, müün teile vene kandle(arvelaua).

Malm
Malm

eks ikka häda. Peaks elama nagu 40 aastat tagasi või? Mis sa seal arvutis siis passid nah? 40 aastat tagasi polnud moblasid ega arvuteid kodudes ja polnud häda midagi. Mis toimub? Jalka hall ei ole okei, aga arvuti las olla. Nii või?

Jaan
Jaan

See on selleks,et talval saaks mängida

Covid
Covid

Hea uudis,hea töö,Millal Metsa tn avatakse? Kust infot leida seltsimehed,suuremat sorti külalised tulemas ,saaks kenasti juhatada.

viloloog
viloloog

Metsa tn avatakse liikluseks 21. juulil kell kümme hommikul!

Misasja
Misasja

Metsa tänav!? Avatakse lepingu järgselt, ehk siis kui valmis saab.

Covid
Covid

Ma ei küsinud sinu arvamust vaid kust leida infot? Palun loe enne kommentaar läbi ja siis vasta!

Misasja
Misasja

Soovitan sama teha! Lugege enda kommentaar uuesti tähelepanelikult läbi! Küsitud oli ka muuhulgas : “Millal Metsa tn avatakse?” Kui ise ei tea mida kirjutab, siis pole mõtet pahandada teiste peale!

Majaomanik
Majaomanik

Ehitaja on OÜ Lääne Teed.

toimetab
toimetab

kohalik firma kolm tankisti ja koer, nagu alati

Malm
Malm

Nagu kõik viimased projektid. Mingi muster hakkab korduma, aga milleks selline skeem? Muidu vist ei lasta projekte alustada, aga siis ei jää muud üle, kui asi juba käigus on.

viloloog
viloloog

Otse öeldes need lepingud ongi nii tehtud, et saaks füüri keerutada! Kõik siin ilmas on ostetav ja müüdav!

Hellat
Hellat

Jah, aga mõni on lihtsalt kallim, kui teine

Ei tea
Ei tea

Minu naine ei ole

Elisa
Elisa

üllatus. raamatupidaja on Innar ?

wpDiscuz