Haapsalu saab endale Mägari külas asuva Lillemetsa kinnistu

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Lillemetsa kinnistu paikneb Mägari külas Asuküla koolimaja vastas üle Valgevälja-Ahli tee. Kaart: maa-amet
Lillemetsa kinnistu paikneb Mägari külas Asuküla koolimaja vastas üle Valgevälja-Ahli tee. Kaart: maa-amet

Valitsus andis oma tänasel istungil keskkonna- ja rahandusministeeriumitele nõusoleku kinnistu võõrandamiseks Haapsalu linnale.

Keskkonnaministeeriumile anti luba Haapsalu linnale otsustuskorras tasuta võõrandada Mägari külas asuv 1,5 hektari suurune Lillemetsa kinnistu, teatas valitsuse kommunikatsioonibüroo.

Kinnistule on planeeritud lõkkeplatsi, kõlakoja ja vastava inventariga sportimisvõimalustega puhkeala, mis moodustaks koos läheduses asuva seltsimajaga kompaktse ala nii sportimiseks, puhkamiseks kui ka ühisettevõtmiste korraldamiseks.

Kaart: maa-amet
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
endine asuküla
endine asuküla

kool, mis seal asus ja mis nüüd on mtü käes ei näe üldse rahanappuses vaevlemas, uus katus, maaküte, jne nüüd veel maad ka 1.5 ha, kui on vaja koolimaja ärastada , leiab ikka põhjuse

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Kõik siin eelpool mainitu ja rohkemgi sobiks Bürgermeisteri Holmile aga kus sa sellega iga ruutmeeter tuleb pingsalt täisehitada !

pole paha
pole paha

1.5 ha hakkepuitu ja lage maa

uhh
uhh

Jah, tegelikult funktsionaalne puuribaqke põldude vahel. Ehk jätavad mõned suuremad puud alles.

wpDiscuz