7

Haapsalus varastas mees poest alkoholi ja toitu

Lääne Elu

info@le.ee

16. juunil teatati politseile, et varem vargusi toime pannud 32–aastane mees varastas Haapsalus poest alkoholi ja toidukaupa. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

16. juunil sai politsei teate, et nädalavahetusel soovis 35–aastane mees Facebooki keskkonnast osta 200 mudelautot. Vastavalt kokkuleppele müüjaga tegi mees kauba eest pangaülekande. Mudelautosid ei ole ta siiani kätte saanud. Esialgsel hinnangul on tekitatud varaline kahju ligi 205 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pamp
Pamp

Mis üks mees! Maximast varastavad ühed ja samad vene näod iga päev nii palju viina, kui neil süda ihkab. Kuna suitsud on letis üleval kinni, siis neid nad ei saa. Tulevad kaubamaja ette ja küsivad suitsu, endal taskutes Hlebnõi Dar-i viina pudelid taskutes ja põues looklemas. Kusjuures pakuvad suitsu eest varastatud viinast sulle lonksu ka.

Oppaa
Oppaa

Oh. Siis ma küsin kellegi käest suitsu ja lähen vahetan venkude köest viinalonksu vastu. Tänan pamp kasuliku info eest. Kui paljuga nad varastatud viina müüvad, seda peaks ka veel uurima

Huvitav
Huvitav

Sotsiaaltoetused on nii väiksed, et mine või vargile. Või on see sisserännanud kotipoiss?

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Õiget vargustelainet ja survet sotsiaaltoetustele hakkame nägema siis, kui tänased II pensioni sambast loobujad pensioniikka jõuavad.

just
just

eestlane tahab kohe, tulevik on midagi mõistetamatut. miks muidu meil pole maailmatasemel firmasid-ärisid, kuigi võiks. kõik parseldati esimesel võimalusel välismaale

Piip ja Tuut
Piip ja Tuut

Oled mõne Röövlipesa (maxima) omanik ehk?

Pamp
Pamp

Just. Kui ma oleks maxima omanik, siis laseks päevapealt lahti selle korraldaja, kes viinaleti taha nurka toimetas. Ennem olid pudelid vähemalt ees kassade juures riiulis, kus turvamees vähemalt natukegi nägi, kes tuli ja mida võtab. Nüüd toimetavad vargad nagu oma kodus. Vaadake näiteks Kastani poodi, kus ühtegi viinapudelit varastada ei saa.

wpDiscuz