40

Kalda tänaval sõitis elektritõukeratas jalakäijale otsa (täiendatud kl 11)

Malle-Liisa Raigla fotod

Eile kell 14.14 juhtus Haapsalus Kalda tänaval Läänemaa ühisgümnaasiumi juures õnnetus, liiklus oli ajutiselt sel teelõigul häiritud.

Elektritõukerattaga sõitnud 16aastane tüdruk põrkas kokku teed ületanud 18aastase noorukiga. Rattur toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

„Kokku põrkasid jalakäija ja Bolt,” ütles sündmuskohal politseinik Jaanus Nurm.

Nurm suunas Karja tänavalt Kalda tänavale keeranud autod Võnnu tänavale, et kiirabi saaks rahulikult kannatanu üle kontrollida.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Nimi (vabatahtlik)
Nimi (vabatahtlik)

Nonii ta on, et kui meil muru niidavad, maasikad korjavad jne ukrainlased, siis mida meie noortel muud üle jääb kui endale ka mingit ajaviidet leida. Üritame ju öelda neile, et ärge istuge kogu aeg arvutis, kuulavad, ja nüüd kihutavad tõuksidega ringiratast. Ennevanasti käisid nad kasvõi peedivagusid kõplamas, muruniidu jt peenemad tööd olid koolinoorte seas lausa defitsiit. Sealt tulid ka tehnikahuvilised, kellest hiljem masinate peale töötajail leidis, asjad olid loogilised. Polnud vaja vilkuva reklaamiga puidupingi operaatorit suure kuulutusega taga ajada, nagu nüüd siin kõrval (lootusetult) kuulutust vilgutatakse. Ärge otsige tänase ühiskonna elukorraldusest loogikat, asjatu vaev.

Ehh
Ehh

Pole nüüd ka häda midagi, mõne üksiku tobu pärast ei tähenda, et kõik valesti on.

Mina
Mina

Arvestades seda mismoodi noorsugu linnas nendega ringi kihutab siis ime et neid õnnetusi seni nii vähe olnud.

Kodanik
Kodanik

Oleks aeg teenindusmaja parklast väljudes vasakpööret keelav märk panna või ohutussaar ehitada ette. Ei saa paljud endiselt aru, et vasakpööre ei ole seal lubatud. Eks teekatte märgistus ole ka vist ära kulunud.

Ajuiee
Ajuiee

Segab see kedagi või? Võib pöörata küll, kui mitte kedagi pole. Tobe keeld, võiks üldse maha võtta

Arvos
Arvos

Mida see artiklisse puutub? Lahmid niisama umbes mingit kinnisideed?

Toslem
Toslem

See õnnetus ennustab meile remonditud Posti tänaval tekkivat suurt segadust, kus jalakäijad-tõuksid-jalgrattad üritavad ellu jääda liikudes ühel teel. Paneme ühe poole tänava kõnniteest tõuksidele-jalgratastele kinni.

Kaili.
Kaili.

Iga inimene võib poest osta endale isikliku el. tõuksi. Ja üldsegi polegi kallid. Haapsalus on isiklikke näha juba aina rohkem. Igas linnas ju vuravad ringi, mitte ainult Haapsalus.

hmm
hmm

enda isikliku tõuksi pead ju koju tagasi vedama, bolti oma võid jätta kuhu iganes. Mugavuses seisneb edukas äriidee!

Arvos
Arvos

Kas see on reklaam?

K.s
K.s

Artikkel lihtsalt kirjutatud moodsas liberaalses, LElikus, nö. Kahe ema ja tüdrukust kasvab mees vaimus…Kedagi ei tohi ju süüdistada või süüdi mõista enne kohtuotsust…Äkki jalakäija oli EKREst ja Bolt reform? Ainult sellisel juhul oleks süüdlane kohe teada…Loomulikult jalakäija ja meediapeks võib alata…

kersti
kersti

„Kokku põrkasid jalakäija ja Bolt,” ütles sündmuskohal politseinik Jaanus Nurm.———– kas see politseinik on hea naljasoonega või loll?

urmas
urmas

Muule sõitis tõuks Viigi ääres selja tagant otsa ja kihutas kohe edasi.

Para Doks
Para Doks

Kas ei olnud nii, et jalakäija läheduses tohib jalgrattur sõita jalakäija kiirusega? Kas see tõukside suhtes ei kehti?

Para Doks
Para Doks

Täpselt nii ongi, jalakäija läheduses tohib kergliikuriga sõita jalakäija kiirusega 3-7 km/h. Seaduserikkujaid tuleb trahvima hakata, muidu korda majja ei saa.

eemalt vaatleja
eemalt vaatleja

Kuidas saab jalakäija kokku põrgata, tegu on ju otsasõiduga

Lihtne
Lihtne

nii ongi- jalakäija sõitis tõuksile otsa ja nüüd peab tõuks pikalt ravil olema ja valusid kannatama.

Eino
Eino

õnnetus pakub nalja või?

wpDiscuz