18

Tõukerattaga kukkunud mees viidi Tallinnasse haiglasse

Pühapäeva õhtul kell 19.30 teatati liiklusõnnetusest Uuemõisa alevikus Tallinna mnt 81/2 juures, kus elektrilise tõukerattaga kergliiklusteel liikunud 31-aastane mees  kaotas teel olnud kivi tõttu tõukeratta üle kontrolli ja kukkus.

Kiirabi toimetas tõukeratturi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kiiret
Kiiret

paranemist!

Rula
Rula

Siis läks päris hästi!

siiski
siiski

rulaga liigub inimene üldjuhul kergliiklusteel, tõukekaga sõidetakse igal pooleja Tallinnas tihti ka tööle ja see kiiruse pole väike,millega sõidetakse. Sel põhjusel ka palju õnnetusi ….

Hmm
Hmm

Tallinnas? Aga Narvas?

aga
aga

kui üks kivi võib sellise õnnetse põhjustada,siis see ongi väga ohtlik liiklusvahend.

Mida v.
Mida v.

Rula, rulluisud, väikelaste rattad. Kõik tuleks öra keelata teiemeelest või?

En.
En.

Uudise iva pole mitte niivõrd tõukeratas vaid KIVI kergliiklusteel, mis on ohuks kõigile ratturitele ja rulluisutajatele, kes kullipilgul teekatte seisukorda ei jälgi.

Para Doks
Para Doks

Varsti tehakse tõuksidele kohustuslikuks kiivri kandmine, tehnoülevaatus, liikluskindlustus, juhiload, reg.number ning võib-olla veel midagi eesmärgiga need sõiduvahendid meie liiklusest välja tõrjuda. Sarnaselt on toimitud mopeedide ja rolleritega, sest ka need on meie tänavailt kaasuvate tülikate kohustuste tõttu praktiliselt kadunud.
Kõik see on aga kavandatud rohepöörde tingimustes kummaline. Nt Aasias võrreldes autoga säästlikud kaherattalised just põhilised liiklusvahendid ongi…

Justnimelt
Justnimelt

Ärge unustage, et ka koroonapassi võidakse hakata nõudma.

Lutikas
Lutikas

Ma kirjutasin eelmisel nädalal siin, et neljapäeva liiklusteadetes oli 11-st õnnetusest 4, kus inimesed viidi haiglasse elektrimobiililt kukkudes. Enamus siinsetest kommaritest hirnusid. Nüüd hakkate iga päev hirnuma, kui mõni sugulane või tuttav peaga vastu asfalti kukub.

Nojaa
Nojaa

11 õnnetust ja neli nendest tõukerattaga. Siis ma saan aru, et autoga jms. on ju palju ohtlikum liigelda, kui tõukerattaga. Mõistliku kiirusega sõita, ei juhtu midagi.

Nojaa
Nojaa

Haiglas pannakse kipsi ja lisatakse covid statistikasse

jaanoh
jaanoh

See oli õnnetus, inimene sai viga, artstid tegid oma tänuväärset tööd ja ikka keegi arutu peab kiunuma ja otseselt valetama. Õnn sai nüüd südamesse, jah?

Nojaa
Nojaa

Mainisin seda sellepärast, et ägeda bronhiidi pärast üritsti mu sugulasele covidit diagnoosiks panna. Üldse peale seda juhtumit ei imestaks, kui need tublid midagi sassi ajavad

viloloog
viloloog

Miks sa oma sugulast usud?

Talumees
Talumees

Kui inimene on loll, siis on ta seda eluaeg

Kodanik
Kodanik

Tore, et enda kohta arvamust avaldad nii rumala kommentaariga.
Ega teisi on hea parastada niikaua, kuni õnnetus endal või enda lähedastega juhtub.

Nojaa
Nojaa

Tore, et oled endas selle avastanud. Õpime kogu elu, aga sureme ikka lollina.

wpDiscuz