8

Vald paneb Oru hooldekodu müüki

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lääne-Nigula Hooldekodude osaühingu juhi Elle Ljubomirovi jaoks jääb arusaamatuks valla plaan Oru hooldekodu just nüüd maha müüa. Foto: Urmas Lauri

Lääne-Nigula Hooldekodude osaühingu juhi Elle Ljubomirovi jaoks jääb arusaamatuks valla plaan Oru hooldekodu just nüüd maha müüa. Foto: Urmas Lauri

Lääne-Nigula volikogu arutab neljapäeval Räägu mõisa häärberis asuva Oru hooldekodu müüki, sest vallal pole hoone remondiks raha.

Lääne-Nigula vallavanema kohusetäitja Taivo Kausi sõnul tulid asjalood ilmsiks, kui Oru hooldekodu hoonete ja maa omanik esitas taotluse võtta hooldekodu kordategemiseks 450 000 eurot laenu.

Juba 2018 valminud remondiplaan võeti pulkadeks lahti ja leiti, et see ei pea vett. Ülepeakaela valmis eelnõu, mille järgi müüdaks 49 protsenti äriühingust Lääne-Nigula Hooldekodud maha, et mingigi raha leida.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Audiitor
Audiitor

Mina sain küll asjast niimoodi aru, et praegune vanadekodu juhatus on toetusrahad kõrvale kantinud ning püüab nüüd puhaste paberitega pääseda!
Eile, aferistid saavad ükskord kõik oma tasu, karma is a bitch!

Ahhoi
Ahhoi

Kui sellised ongi audiitorid, siis tule raevas appi! Seesugustelt tuleks esmalt põhikooli lõputunnistust küsida.

Kuli
Kuli

Kas vald võib vanainimesed maha müüa?

Äkre
Äkre

Vald on õigel teel. Raha saaks kasutada koroonavaktsikniide hankimiseks. Iga sent on inimelude päästmisel kaalul ja peab saamasihipäraselt kasutatud.

kodanik
kodanik

Kui lugeda tähelepanelikult artiklit, siis vald ju ei müü hooldekodu maha. Vald jätab endale 51% enamusosaluse, laiendab aga aktsionäride ringi, mis on äritegevuses tavaline käik. Mida imestada? Jõudu vallale!

nõuanne
nõuanne

mis siin arusaatatut on ? kui valla poliitikaks on inimeste küüditamine siis peab selle valla eelarve raha ju kuskilt saama

vallajuhtidel
vallajuhtidel

on arunatuke täitsa kadunud, selge ilmaga soovitakse sahkerdada ja valla vara minema kantida. Miks ei võiks täna haldav valla firma võtta laenu ja maja korda teha. Oru personal on tõestanud, et nad on siiamaani hästi hakkama saanud. Hooneid renoveeritaksegi laenuga. Lääne- Nigula vallas on selliseid kantimisi olnud- mõisa müük ja edasimüük suure vahekasuga. Kas nüüd siis ka müüme 2500 euro eest kõik maha ja loodame , et taevast hakkab mannat sadama

Vaat Tarka
Vaat Tarka

Tee palun endale esmalt finantsalgtõed selgeks ja alles siis hakka õpetussõnu jagama.

wpDiscuz