10

Eksamieelset koroonatesti tahab teha alla poole lõpetajatest

Avatar

Andra Kirna

andra@le.ee

LÜGi direktor Ain Iro ei tea siiani päris täpselt, kuidas testimist korraldada. Foto: Andra Kirna

LÜGi direktor Ain Iro ei tea siiani päris täpselt, kuidas testimist korraldada. Foto: Andra Kirna

Sel aastal pakutakse kõigile aprillis riigieksamite või Cambridge'i inglise keele tasemeeksami sooritajatele võimalust enne eksamit teha koroonatest, paljud noored pole sellest aga huvitatud.

19. aprillil toimuva esimese riigieksami – eesti keele eksami – eel said soovijad end kooli kaudu testile registreerida eile hommikul kella kümneni. Test ise tehakse kolm päev enne eksamit, 16. aprillil.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
vaba tahe
vaba tahe

kriisi ajal? Muidugi, las teeb testi, kes tahab, kannab maski,kes tahab, reisib nii palju kui süda lustib.Vaba tahe ju on nii ülioluline pandeemia ajal !

Misasja
Misasja

teie jaoks on pandeemia igavene. Te ei näi arugi saavat, misasi see pandeemia on üldse.

riigis
riigis

pole lihtsalt julget juhti,kes ütleks,et test on kohustuslki ja kõik.Kui asi on soovituslik,siis poel sellest mingit kasu,sest enamus loobub.

Misasja
Misasja

mis krdi kohustuslik! Inimestel peab säilima vaba tahe, vähemalt natukenegi. Kui teie olete harjunud truult ootama oma isanda käske ja keelde, siis see on teie asi, ärge soovitage teistele orjaelu!!!

Äkre
Äkre

Ilma testita ei tohiks kedagi eksamile lasta. Iga testimata inimene on teistele ohtlik. Koroona pole naljaasi. Kuidas teadusnõukogu sellist asja lubab? Ühe erakonna kämmal jälle mõjutustegevust tegemas?

maestro
maestro

kui testi ei tee,
siis ei tea ju –
et oled ohtlik endale ning ilmale!?

Nojah, aga
Nojah, aga

Eelmise aasta lõpus rääkis teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar Delfi otsesaates uuringust, mis näitas, et viirusetõrje meetmed ei aita isegi siis, kui nende järgimist hoolega kontrollitakse.

„Ma just lugesin ühte sõdurite tööd, kus oli tõesti karantiinid, kätepesud, maskid, isoleerimised – kõik mis võib välja mõelda. Ja mitte ainult see. Seal olid ka inimesed pandud, kes kontrollisid, kas sellest peetakse kinni ja ikka mõned inimesed jäid haigeks,“ rääkis Lutsar.

Hmm
Hmm

Pole midagi ohtlik, kaua võib sellest jaurata

Rehv
Rehv

Tore kui noortel on mõtlemisvõimet.

Hmm
Hmm

kus sa neid rööpaid näed postimees?

wpDiscuz