9

Lihula veretöö osalisi valdas surmahirm

Mikk Tarraste kohtuprotsessil. Malle-Liisa Raigla

Mullu juunis Lihula lähistel veresauna korraldanud Mikk Tarraste kohtuprotsess on lõpusirgel – tunnistajad on kuulatud ja kohtualune ise on plaanis üle kuulata 5. aprillil.

Seni on kohtusaalis kõlanud kannatanute, nende sõprade ja lähedaste, ümbruskonna elanike, politseinike, kiirabitöötajate, Mikk Tarraste sõbra ja läbi prokurori Gardi Andersoni suu ka Tarraste enda versioon juhtunust.

Põhiliselt on kohtusaalist kõlama jäänud sõna „hirm”, mida tundsid kõik osalised, ka süüalune ise.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
hmm
hmm

endal püssi taskus pole ja vastavat treeningut ka, ära mine torkima.. kätte oleks saadud niivõinaa, võimalik ka et relvad leitud, aga oleks ellu jäänud inimesi.

Urjadnik
Urjadnik
Siin on kõik targad koos. Oleks/poleks Igatahes ei ole võimalik kellelegi peale mõrvari midagi etteheita ei seaduse ega moraali koodeksi järgi. Kõik peale mõrvari tegid seda, mida nad antud situatsioonis teha võisid, sest rohkem nad ei võinud. Lihtsalt mõrvar ei halastanud kellelegi peale ise enda. Ja kelleltki teiselt natukenegi süüd otsida on lihtsalt nii jabur. Aga ei imestaks kui mõrvaril koguni oma fänclub on, kes süüd mujal näevad. Paljudel vägistajatel ja sarimõrvaritel on oma fännid olnud, kes neile kaasa tunnevad. Tihti on tegemist olnud naiivsete neiukestega, kes usuvad, et neil on psüholoogilised teadmised või võimed nende inimeste käitumist muuta või… Loe rohkem »
politruk
politruk

Tark tuli välja…..

Eks
Eks

Neid tarkpäid paistab olevat jah .

jamps
jamps

moraal on see, et pole vaja igasugusel eraisikul korda looma hakata .. oleks kogu teema üldse olnud olemata ning kõik elus – terved.

Pamp
Pamp

Teema oleks varem või hiljem kindlasti esile kerkinud, aga seda küll, et pole mõtet ise politseinikku mängima hakata.

loll aktivist
loll aktivist

Täpselt nii.

Miralda
Miralda

On ju teada, et enamik eestlastest on ükskõiksed(loe arad)!

Ei tea
Ei tea

Kas on mõtet kõiki oma mõõdu järgi mõõta .

wpDiscuz