9

Erkki Bahovski: Donald Trumpi naasmine

Erkki Bahovski.

Erkki Bahovski.

Poliitiline ajalugu on näidanud eredalt, et poliitikud, kelle karjääri peeti lõppenuks, on naasnud poliitilisele näitelavale. Nii, nagu fööniks tõuseb tuhast.

Näiteks Vladimir Iljitš Lenin arvas ka ise, et pärast eksiili sattumist 1905. aasta Vene revolutsiooni järel ei näe tema oma eluajal uut Vene revolutsiooni. Aga Esimese maailmasõja ja Saksa kindralstaabi (kes saatis Lenini eksiilist tagasi Venemaale) abiga tõusis Lenin Venemaa etteotsa.

Adolf Hitleri poliitilisel karjääril arvati olevat kriips peal pärast ebaõnnestunud 1923. aasta õlleputši, mille tagajärjel Hitler vangi pisteti ja tal avalikult esineda keelati. Kümme aastat hiljem oli ta Saksamaa kantsler.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Sakslased saatsid Lenini eksiilist tagasi Venemaale,nüüd tahtsid Navalnõiga sama trikki korrata aga näe lollid venelased panid selle õilsa mehe plate peale ?
Mis puutub Trumpi siis ta võib meile meeldida või mitte aga Ameerikas on tal tugev toetajaskond ja see onngi võimul olevate vanakeste hirmu põhjus !
Kui kuskil ca 40 aastat tagasi ütlesin oma tuttavatele – kõik impeeriumid on maailmas mingi aja jooksul lagunenud ja pole see NSVL ka mingi igavene moodustis ! Sõbrad naersid aga ei läinud kümmet aastatki !

???
???

Ja nüüd arvad, et Ameerika laguneb…?

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Mitte ei lagune kuid liigub allakäigu trepil ja praegune juhtkond ainult kiirendab seda,tõele au andes pani selle allakäigu liikuma Trump !

Merike
Merike

Vasak-äärmuslasest populist võrdsustab Trumpi ja Hitleri ja Lenini…no on ikka jälgid tüübid need liba-liberaalid!

Agu
Agu

Ootan Trumpi tagasi või vähemalt sama tõhusat ja tugevat persooni!

jamps
jamps

trumpi on teiesugustele vaja, kasvõi hirmuks … vaadake siin praegu kuidas see tilulilu euroopa maadleb tühipalja koroonaga isegi nagu viimane äpu. endal pole isegi ühtki tehast, millega midagi toota. samostil täiesti õigus paralleele võrrelda … ja selline möggakamp räägib mingist nato artiklist 5.

Pill Keits
Pill Keits

Pfizeri tehas on täiesti olemas. Belgia väikelinnas Puursis toodetakse aastaga 1,3 miljardit doosi. Põmst peaks jätkuma EL-s kõigile 2 doosi ja jääb ülegi.

jamps
jamps

ole pill küll, aga pfizer on ikka ämericä oma. olgu ta või puursis või burgundias.

Soo Kvoot
Soo Kvoot

Aga Eestis toodetakse see-eest sotsiaalteadlasi nagu Vändras saelaudu. Varsti pole neid enam kuhugi panna.Rahuldame kogu Maa 7 miljardi elaniku vajadused ja saadame ka Marsile külakostiks.

wpDiscuz