7

Neli kooli on esmaspäevast distantsõppel

Oru kool

Esmaspäevast on koroonaviiruse tõttu distantsõppel Lihula gümnaasium ning Virtsu ja Oru kool. Samuti on osaliselt distantsõppel Nõva kool.

Täna andis positiivse koroonaproovi Oru kooli õpetaja, mistõttu on esmaspäevast kool distantsõppel. Samal põhjusel on ka Nõva kool esmaspäevast osaliselt distantsõppel. Koolid võtavad lapsevanematega ise ühendust ja täpsustavad edasised tegevused.

Esmaspäevast on distantsõppel ka Lihula gümnaasium, kus viirusega nakatus üks õpilane.

Samuti andsid positiivse koroonaproovi nii Virtsu kooli õpilase kui ka Lihula lasteaias käiva lapse vanemad. Seetõttu läheb Virtsu kool üle distantsõppele. Lihula lasteaias võetakse esmaspäevast lapsi vastu õues ning ülelasteaialised üritused jäävad ära.

Samuti on esmaspäevast suletud Haapsalu Vikerkaare lasteaed, sest seal sai üks töötaja reedel positiivse koroonaproovi tulemuse.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Postimees
Postimees

Kui inimesed on ohtlikud enesele ja teistele, siis tuleb nad elimineerida, et Elukool ei katkeks teistel

Vaksinonaator
Vaksinonaator

Ametlikel Tervisemeti andmetel on nende info kohaselt laste nakatumise juhud haruldased. Ei vedanud, kui ikka õnnestus see haruldane võimalus kinnni püüda. Kas tõesti oli vaja terved koolid kinni panna?
Selle asemel, et kõike piirata, võiks tagada piisavalt haiglakohti ja personali inimeste raviks. Samas elu saaks edasi minna. Oli ju terve suvi hingamisaparastide tootmiseks.

https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=90712421

Terviseamet on ka lahe. Artiklit lugedes saab selgeks, et neil pole mingit tõendust selle esitatud näite kohta. On ju meeldiv, kui riiklikud organid ajavad jama? Sellise väite esitamiseks peaks olemas olema ikkagi vastav teadusuuring, mis infot kinnitab. Artiklis lihtsalt oletati midagi.

Lääne Elu
Lääne Elu

Igasse Läänemaa asutusse 1 koroonahaige ja ongi terve Läänemaa lukus.

Klapitu
Klapitu

Kuidas 4? Neid ju Ida Virumaalgi, Tallinnas. Lihula pole Läänemaa siin koolide reas.

Postimees
Postimees

Ehk oleks mõistlik koolid sulgeda 10 jaanuarini üle Eesti Vabariigi… Muidu tuleb pärast katku ohvrite kokku arvamiseks palgata mitu matemaatika õpetajat(kui enam on muidugi võtta)…

To Postimees
To Postimees

Iganes hea ettepanek, koolid 10 jaanuarini kinni. Ja siis kooli lükumas edasi esimese augustini. Kas sa Postimees oled muidu ikka normaalne?

Seda et
Seda et

Ja 10.jaanuaril on tappev viirus koroona kadunud:)

wpDiscuz