13

Veel üks Haapsalu linnavalitsuse töötaja nakatus koroonaviirusega

Haapsalu linnavalitsus. Foto: Malle-Liisa Raigla
Haapsalu linnavalitsus. Foto: Malle-Liisa Raigla

Ööpäevaga lisandus Läänemaale üks koroonaviirusega nakatunu, üle 60aastane naine.

Terviseameti Lääne regiooni juht Kadri Juhkam ütles, et naine sai nakkuse töölt – tegemist on Haapsalu linnavalitsuse töötajaga. „Linnavalitsus töötab nagu nii juba distantsil,” ütles Juhkam.

Esimene linnavalitsuse töötaja sai viiruse diagnoosi laupäeval. Möödunud nädala neljapäevast töötab linnavalitsus kodukontoris. Tänasest linnavalitsus enam kodanikke vastu ei võta. „Esialgu oleme 18. novembrini kinni,” ütles Haapsalu aselinnapea Tõnu Parbus.

Ametnikud vastavad kodanikele kas telefoniteel või elektrooniliselt. Kui on vaja avaldusi paberkandjal tuua, tuleb need jätta linnavalitsuse postkasti.

Üle Eesti tuvastati 128 viirusega nakatunut. Enim positiivseid testitulemusi lisandus Harjumaale – 91. Ida-Virumaale lisandus 10 positiivset testitulemust, Tartumaale kaheksa, Raplamaale ja Viljandimaale kaks ning Lääne-Virumaale, Hiiumaale, Pärnumaale, Läänemaale, Järvamaale, Valgamaale ja Põlvamaa üks. Rahvastikuregistris puudus kaheksal positiivse tulemuse saanud inimesel elukoht.

Viimase kahe nädala haigestumine 100 000 inimese kohta on Läänemaal 58,7, Eestis on näit 143,8. Maakondadest kõrgeim on näit Hiiumaal 354,3.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Teise Arnoldi Tütar
Teise Arnoldi Tütar

Mis ametikohal on viiruse saanud? Kus nad liikusid? Kas nende kogu pere on karanteenis?Kuidagi peaks saama kaitsta muid elanikke? Need müüdavad maskid on vist tolmukaitsjad?…ja kallid.

kodanik
kodanik

Kas see ei ole järsku linnapea 20.tööaasta tähistamise tagajärg? Ehk tuleks nüüd kogu linnavolikogu ja -valitsuse ametnikud, samuti kõik linnapea õnnitlejad saata kontrolli?

Oijah
Oijah

Ossaa, äkki oligi, ohoh saab umbusaldust äkki nüüd avaldada kogu kambale!? Paistate oma oletustega reformi valija või liige olevat.

kuule kodanik
kuule kodanik

Ehk tuleks sind ennast kontrolli saata…

kodanik
kodanik

Mida te siin nalja viskate, asi tõsine.

kodanikule
kodanikule

kas ei ole, kas ei ole? Mine küsi linnapea käest, kui Sul on vaja teada, ära oleta.

Juhhaidii
Juhhaidii

Mida linnapea käest küsida? Ega linnapea tee analüüse. Parem karta, kui kahetseda…

sokkimine pelgalt
sokkimine pelgalt

Muidu siis ikka teeb igaüks iseenda analüüse? Küsida saad, kas ta on haige, mitte, et kas ta analüüsi endal ise tegi.

viloloog
viloloog

Kodusel teel analüüs: torka pulk ninna tati sisse, vea tatiga triip paberile, lase kuuma triikrauaga üle, küll sa siis näed!

Misasja
Misasja

Arusaamatu miks te sellise avalduse teete!?? Tuletan meelde, et koroona viiruse kohta vale jutu ajamine on kevadest saati endiselt kriminaalkorras karistatav! Milleks selliseid kahtlevaid väiteid avalikult kirjutada?

Beib
Beib

Kas kõik linnavalitsuse töötajate lähikondlased on ka nüüd karantiinis? Igasugustega enam kokku puutuda ei tahaks

Ega
Ega

Beibega ka ei tahaks!

Maaviit
Maaviit

Selle tibikarja poldid töllavad mööda linna ringi ja jagavad nakkust nagu tripperit.
Töökohad rahvarohked,lisaks koolid-lasteaias kus iga päev käivad

wpDiscuz