7

Politsei otsib Haapsalus juhtunud liiklusõnnetuse pealtnägijaid

 

Teisipäeval, 20. oktoobril kella 15.30 paiku juhtus liiklusõnnetus Haapsalus Tallinna maantee ja Tamme tänava ristmikul, mis on reguleeritud valgusfooridega. Õnnetuses põrkasid kokku sõiduauto Volkswagen ja mopeed.

Liiklusõnnetuse täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks palub politsei pealtnägijate abi. Palume kõigil, kel on infot juhtunu kohta sellest politseile teada anda telefonil 4732845 või e-posti aadressil andrus.kleeman@politsei.ee.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kalvi
Kalvi

Mind huvitab pigem see,et kuidas politsei kindel võib olla,et pärast välja ilmunud tunnistaja,emma-kumma poolega koostööd ei tee ja valetunnistusi ei jaga,ühe osapoole kahjuks ja teise kasuks.

luki kaidu
luki kaidu

küll me juba teame,

Rix
Rix

See pole ei esimene,ega ka viimane sarnane avarii sellel ristmikul kui vasakpööret sooritav sõiduk ei märka vastassuunast otse tulevat sõidukit millele peaks teed andma,mõlemas suunas põleb ju roheline ja otsesõitjal on eesõigus.

Mari
Mari

Ei tea kas üritatakse rollerijuhi kaela süüd veeretada.
Passat lkf andmetel aasta tagasi Haapsalus avarii põhjustanud ja ka 100% süüdi olnud,kas lihtsalt hooletu juht ?

Alle
Alle

Kust nii kindel et rolleri juht on süütu?

Kohustuskik
Kohustuskik

Ristmik võiks olla varustatud kaameratega, siis ei oleks vaja pealtnägijaid otsida!

juss
juss

Kas peeti juba advokaadiga nõu? Algselt ütlesid ju sõiduautos viibinud, et tulid mööda Tallinna maanteed Uuemõisa poolt ning soovisid pöörata Kastani poe poole ega ei märganud linna poolt tulevat rollerit.

wpDiscuz