6

Mees pani oma auto põlema

Auto vrakk seisab Rohuküla sadamas. Malle-Liisa Raigla

7. septembril kell 3.21 said päästjad väljakutse Haapsalu linna Rohuküla sadamasse, kus sadamakassade ees sõiduteel põles auto.

Haapsalu politseijaoskonna juhtivuurija Vello Palmitsa sõnul pani mees ise oma auto põlema. „Talt on ütlused võetud ja tunnistas, et ta ise pani põlema,” ütles Palmits.

Selle, kuidas mees oma auto põlema pani, selgitab välja ekspertiis. Samuti selle, kui suur oli ta joove ning kas oli ainult alkoholijoove või ka narkojoove. „Kiirtesti põhjal tegi ta seda ebakaines seisundis,” lisas Palmits.

1997. aasta hõbehall Volkswagen Passat hävis tules täielikult. Autost jäi järgi vaid kere ja esimene numbrimärk.

Päästjad kustutasid põlengu ning teisaldasid autovraki pisut eemale, et tagada juurdepääs liiklusele. Auto põlemisel inimesed vigastada ei saanud.

Malle-Liisa Raigla fotod

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Triibik
Triibik

Aga miks mina pean kinni maksma tekkinud loodusereostuse ?! 🤨

ehh
ehh

Oh mida ülbust! Teie ei saa valida mida maksate ja mida mitte, teil on teenitud tulust ettenähtud protsent riigikassase maksta ja sellega lõppeb teie kontroll selle raha üle.

Postimees
Postimees

Võin enda maja ka põlema panna kui tahan ja naabreid ei ohusta

Einoh
Einoh

Ei või enda autot põlema panna või? Kuskohas see uudis on? Midagi imestada!?

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Enda plastjäätmeidki ei tohi põlema panna, autost rääkimata.

Einoh
Einoh

mispärast siis?

wpDiscuz