12

Galerii: eile täitus kuursaal tangoga

Lääne Elu

info@le.ee

Eile oli Haapsalu kuursaalis kontsert-milongaõhtu „Tango”.

Milongaõhtul kõlasid ajastu kuulsad tangoviisid,  mida esitas laululoojana ja Hollywoodi filmides näitlejana kuulsust kogunud Carlos Gardel, keda peetakse veel tänapäevagi Argentinas tangokuningaks. Samuti kõlavad maailmakuulsad tangod „La cumparsita“, „El choclo“ ning  Astor Piazzolla jt autorite muusika.

Tangosid esitasid Erkki Otsman (laul), Allan Jakobi (akordion), Andranik Kechek (klaver), Tanel Liiberg (kontrabass). Kontserdile on oodatud tangotantsijad.

Fotod: erakogu

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
tähtis on
tähtis on

et inimesed tulevad kodudest välja, suhtlevad,puhkavad ja naudivad elu .Meie,eestlased, võtame seda elu kuidagi liiga tõsiselt .Pidevalt pinges ja tõsiste nägudega.

misasja
misasja

Püsige kodus!!!

Täpp
Täpp

Tõesti,tundub,et disco on ikka lõbusam.

Pelsot
Pelsot

Kas seal päriselt ka tangot tantsiti või käis tangomuusika saatel üks tavaline sussisahistamine?

misasja
misasja

niisama targutajaid pole keegi kunagi sallinud.

see
see

on tore üritus. Ainult et inimesed võiksid rohkem naeratada …..

Tühisuste
Tühisuste

tühisus.

juss
juss

Kõigi maade proletaarlased, ühinege!

Agu
Agu

ei kutsutud tangole või? Kibestunud tundute kuidagi

Imelik
Imelik

vaadata dressipükstes -teksastes, t-särkides tangotajaid, kel pole kellelegi tango poosi. Aga peale koroonaaega kallistada inna võib- asi seegi

Agu
Agu

Muide, president ise on andnud sellisele käitumisele eeskuju. Riigikogu saali istungil viibis täiesti vabalt dressipluusiga. Ju siis se on tänapäeval ok

Nojah
Nojah

Selles suhtes on teil õigus küll, et lisada rohkem pidulikkust võiks riietus olla teine, aga samas dressipükstes on ikkagi kordades mugavam olla, kui mingites viikarites.

wpDiscuz