11

Lääneranna vallavanem tahab küladesse pakiautomaate

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lääneranna vallavanem Mikk Pikkmets loodab kuuendiku eriolukorra järel eraldatavast riigtoetusest panna automaatide alla. Urmas Lauri

Lääneranna vallavanem Mikk Pikkmets loodab kuuendiku eriolukorra järel eraldatavast riigtoetusest panna automaatide alla. Urmas Lauri

Lääneranna vallavalitsus kavatseb osta Cleveroni pakiautomaate, et need üles panna igasse suuremasse asulasse.

Hinnaguliselt läheks valla suurimate asulate varustamine pakiautomaatidega maksma 70 000 eurot – selle eest saaks kümmekond pakiautomaati. „On plaan pakiautomaadi teenus üle valla kättesaadavaks teha,” ütles Lääneranna vallavanem Mikk Pikkmets.

1400 km² suuruses hajaasustusega Lääneranna vallas on kolm postiasutust: postipunktid Varblas ja Virtsus ning postkontor Lihulas. Viimane on olnud kevadest saadik vahelduva eduga lahti ja kinni, sest Eesti Post pole sinna leidnud alalist töötajat. Ainsad pakiautomaadid asuvad Lihulas. Läbirääkimised Eesti Postiga neid ka mujale saada on liiva jooksnud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Aivo
Aivo

Ootan huviga kakppe külade kaupluse juurde, kus inimesed ikka käivad. Kampaania käib juba ammu, et maale elama. Aga kui maal midagi pole, ega siis pole loota inimesi maale elama. Käin ise linnas kapis, 45 kilomeetrit. Vahemaad pikad ja kapid umbes. Mõned lihtsalt vinguvad siin..

Sorteer 3
Sorteer 3

Kui tuleb nn bussiputka kapiteenus, pole sellest suurt tolku. Paned paki kappi küll, kord kuus käiakse ehk tühjendamas. Toimimiseks peab olema eraldi veebikeskkond, kes tuge pakub. Ilmselt pole sama operatiivne, kui SmartPost näiteks.

Arvos
Arvos

Ning külades puuduvad samuti kinod, teatrid, kasiinod ning hotellid.

Tiina
Tiina

Mõistlik teenus.

Eks ole
Eks ole

Õpetajaid sunnitakse võtma palgata puhkust selleks, et muretseda pakiautomaadid. Kui on näpud põhjas, pole mõtet priisata.

virve
virve

Väga asjalik mõte!

juss
juss

Mida see vallavanem Haapsalus Karja 27 majas trepil istub?

Tiina
Tiina

Vaba mees vabas Eestis…istub, kus tahab!:) Aga hea mõte see pakiautomaatide oma…

Kodanik
Kodanik

Igati hea idee. Ka Haapsalu linn võiks oma väiksematesse küladesse need muretseda. Ei peaks iga pakipärast linna sõitma ja linna automaatides oleks ka rohkem ruumi 🙂

Arvos
Arvos

Ning oled selle nõus kõik kinni maksma?

Hellat
Hellat

Sina oleksid kõike nõus ainult tasuta saama?

wpDiscuz