3

Piletiraha tagasi saamine sõltub kontserdikorraldajast

Tänavu suvel jäävad ära kõik massiüritused. Juba pileti ostnutele sõltub piletite tagasiostmine kontserdikorraldajast. Martin Derljuga

Kuna enamus selle suve suur- ja massiüritusi jääb ära, pöörduvad paljud inimesed oma piletiraha tagasisaamiseks edasimüüjate poole. Nemad peavad omakorda suhtlema konsterdikorraldajatega.

Piletilevi juhatuse esimes Jaanus Beilmann ütles ERR-ile, et kuigi Piletilevi on ürituste ärajäämisel inimestele esmaseks infoallikaks, peab ettevõte järgima konserdikorraldajate antavaid juhiseid.

„Kui korraldajal ei ole seaduslikku alust mingisuguste muudatuste teostamiseks, siis ei ole ka Piletilevil piletiomanikele muud öelda, kui paluda kannatust, kuniks info täpsustub,” ütles Beilmann.

Beilmann lisas, et eriolukorra tõttu on Piletilevi avanud ka teenuse Piletilevi TV, kus saab vaadata nii tasulisi kui ka tasuta live- ja salvestatud kontserte, etendusi ja muuseumide virtuaaltuure.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mida asja
mida asja

Haahaa, raha tagasi ei saa, aga minge vaadake netis salvestatud kontserdeid, panime sinna hinnad vastavusse teie poolt välja käidud rahaga. Head vaatamist! Midagi pole öelda, ärimehed 🙂

juss
juss

Aga selline see bisnis ongi ja näljarotid ei peaks siin sõna võtma!

misasja
misasja

tobujuss ei saa vist hästä aru, mis on bisnis ja mis on röövimine? Selle konkreetse näite puhul on tegu siiski petmisega. Piletit ostes nõustud sa teatud tingimustega, kui kontsert jääb ära, saad raha tagasi, mitte ei asendata mingisuguse muu tegevusega, kus hinnad on määratud ilma sinuga ennem kooskõlastamata. See nagu selline sunniviisiline tegevus, mis korralikku bisnisesse ei puutu üldse. Arvatavasti asi nii kaugele ei lähe, see oli lihtsalt näide, mis võib olla ja mida võidakse üritada teha.

wpDiscuz