11

Kaja Kallas: me ei tohi kriisi esimese kahe kuuga kogu tagavara ära kulutada

Kaja Kallas. Foto: Arvo Tarmula
Kaja Kallas. Foto: Arvo Tarmula

Reformierakonna esimees Kaja Kallas ütles täna riigikogus kõneledes, et praegune kriis tuleb maraton, mitte sprint ja seetõttu ei tohi valitsus kogu finantstagavara esimese kahe kuuga ära kulutada.

Kallas lubas, et riigikogu ei kuluta minutitki rohkem kui vaja, et ettevõtetteid ja töö või sissetuleku kaotanud inimesi toetavad meetmed hakkaksid kehtima.

Lisaks tegi Kallas Reformierakonna fraktsiooni nimel viis ettepanekut: avaliku sektori kulude kärpimine, tervishoiusüsteemi suurem toetamine, ettevõtetele suunatud meetmete täpsem fokusseerimine, tööstussektorile lühiajaliste garantiide loomine ja kriisist väljumise plaani koostamine. „Praegune lisaeelarve on mõeldud tulekahju kustutamiseks, kuid vajame kindlasti plaani, kuidas tulekahju üle elanud majandus uuesti tööle saada,” ütles Kallas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Postimees
Postimees

Kaja ära mölise, las mehed toimetavad..
Naised toetage mehi, mitte ärge vinguge!

Kodanik
Kodanik

Sina vingud siin, Kajalt väga mõistlik jutt

Agu
Agu

Mõistlik? Tavalised hüüdlaused ju! Ma oskan ka… näiteks, et…. SEDA VIIRUST POLE SIIA MAAILMA VAJA… või et…. KEEGI EI TOHI KANNATADA SEE POLE ÕIGE. Kas pole mõistlik jutt?

alustuseks
alustuseks

võiks proua oma palgatõusust loobuda ja annetada see abivajajatele….

Sõdur
Sõdur

Kus tead vb annetabki

Hmm
Hmm

Looda sa sõdurpoiss. Milleks ta peab oma hüvedest loobuma? Sellepärast ta poliitikas ongi ju, et hästi elada. Milleks sellist jama tegevust muidu vaja on? Mõtle selle üle

Hmm
Hmm

Huvitav, kuidas ta teab, kui kaua nn tulekahju kestab!? Niisama jälle vaja pildil püsida vägevate loosungitega.

arvan
arvan

Kallased on targad , millise kogemusega europarlamendis töötanud ja enne ,kui hakkad (postimees) mölisemist sõimlema loe 3 aprilli LP. Eestis on vähe sellise töökogemusega inimesi ,eriti Siim Kallase pagas on kadestamist väärt.
Ja Kaja kallas teab kindlasti kui Hmm(eelkirjutaja)

Jah
Jah

Jääb ainult loota ja valimistel osaleda, et nad valitsusse ei pääseks. Selliste punaste joonte tõmbajatega pole midagi teha.

wpDiscuz