4

Öösel on elekter peaaegu tasuta

Eleringi kõrgepingeliini ehitus Lihulas. Foto: Urmas Lauri
Elektri hind.

Ööl vastu kolmapäeva langeb elektri börsihind kolmeks tunniks alla kahe euro megava-tunni eest, kahe tunni jooksul maksab elekter vaid mõned sendid, kirjutas Postimees.

Kella 2 ja 4 vahel maksab elektri megava-tund vaid 10-11 senti. Odav elekter oli ka eelmise reede varahommikul, mil elektrihind oli samuti alla kahe euro: kella 3 ja 4 vahel 14 senti ning kell 4–5 85 senti megava-tunnist.

Elektri homne börsihind on elektribörsil Nord Pool Eesti piirkonnas tänasega võrreldes 28,2 protsenti vähem ehk 23,99 eurot megava-tunni kohta, ligikaudu 2,4 senti kilova-tund.

Hommikul kella 8 õhtul 17 on elektrihind 27-28 eurot. Kõrgeim on hind 18-19 kui elektri eest tuleb tasuda 46,71 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
pudrujakapsad
pudrujakapsad

Nüüd kõik tühjad nõud odavat elektrit täis varuda, siis kallil ajal hea võtta.

kegi teine
kegi teine

megavatt-tunni kohta

Tom naabermajast
Tom naabermajast

mida kirjutist… härra Tesla saaks infarkti,kui ta elus oleks…

K.S
K.S

Õnneks jätkus omaaegsetel rehvormierakobdlastesr valitsejatel mõistust kehtestada röövellik võrgutasu ja siis veel kogu kompott Kmiga maksustada … Ja nüüd ongi nii et lumpen saab sellest et elekter midagi ei maksa ainult LEd lugedes mitte elektriarvest…Aga oleme Uhked!!!!

wpDiscuz