4

Karupoeg Puhhi pood Rannarootsi keskuses kogub annetusi

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Karupoer Puhhi poe juhataja Lilian Nilender ütles, et ootab annetusi täna õhtuni. Foto: Urmas Lauri

Karupoeg Puhhi mänguasjapood Rannarootsi keskuses Uuemõisas kogub annetusi vähihaigetele lastele. Annetatud mänguasjad antakse üle Tallinna ja Tartu haiglate laste onkoloogiaosakondadele.

Täna keskpäeval oli annetuskast mänguasju veerandi jagu täis. Annetada saab ainult täiesti uusi ja kasutamata mänguasju, sest vähihaigete laste immuunsüsteem on nõrk.

Uuemõisa Karupoeg Puhhi poe juhataja Lilian Nilender ütles Lääne Elule, et kui annetatav mänguasi ostetakse nende poest, siis on allahindlus 20 protsenti mitte ainult annetustele vaid ka mänguasjadele, mille annetajad ostavad endale.

„Aga ei pea olema meie poest ostetud mänguasjad, võib ka tuua,” ütles Nilender.

Annetuskasti on mänguasju toonud poe enda töötajad, aga ka mõned ostjad. Kast jääb poodi täna õhtuni.

Annetuskastid on täna väljas kõikides Karupoeg Puhhi kauplustes, Läänemaa kauplus asub Rannarootsi keskuses.

Annetuskastid on väljas tänaste annetamistalgute raames. Läänemaal saab annetada ka Vilklas asuvale koduta loomade varjupaigale. Annetada saab internetis ja kohapel. Varjupaik võtab vastu ka toitu ja kassiliiva.

Eesti esimesed annetamistalgud toimuvad üle Eesti 111 paigas. Kõik talgud leiab talgukaardilt.

Fotod: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ikka nii.
Ikka nii.

Annetusi kogutakse tänapäeval kus iganes. See pole mittemingi imeasi, et päris artikkel ajalehte panna.

Rannarootsi
Rannarootsi

Ja rannarootsi.Sooviks Eesti ja eestlaste tegevusest kuulda.

Kõlupead
Kõlupead

Kas annetate poliitikutele rahamägesid, sest sellevõrra vähem on neil vaja raha vajalikese lahtritesse jagada jaa katuse raha (poliitikute isiklikele firmadele ) jääb raha rohkem!

ise kõlu
ise kõlu

selline kogumine küll vaevalt mingit katuserahade jagamist mõjutab. Teil on ikka suurusjärgud paigast ära. pigem selline asi annab eeskuju ja seda tehakse igal jõuluajal. Positiivne ju, kui meie vaesemaste perede lapsed saavad rõõmu tunda.

wpDiscuz