9

Politseijuhid rahustasid alluvaid

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Juhtivkorrakaitseametnik Marge Kohtla. Arvo Tarmula

Juhtivkorrakaitseametnik Marge Kohtla. Arvo Tarmula

Teisipäeval käis Haapsalus Lääne prefekt Kaido Kõplas koos juhtivkorrakaitseametniku Marge Kohtlaga, kes selgitasid ametkonnas plaanitavaid muudatusi.

Kell 10 hommikul alanud kohtumisele ajakirjanikke ei lubatud. Koosolek venis enam kui kahe tunni pikkuseks. Kõplas ütles pärast Lääne Elule, et politseinikud polnud õnnelikud, vaid hoopis segaduses. Kõplas märkis, et toimuva üle ei rõõmusta ka tema ise.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Mida siin rahustada,tahad palka juurde tee ka tööd korralikult.Politseinik on politseinik 24/7 ja peas reageerima igasugusele korrarikkumisele alates prügiloopijatest kuni valesti parkijateni.
Kas meie politseinikud on seda ? Või minnakse lihtsalt lihtsama vastupanu teed,hakka iga väikse patu pärast soojast autost välja tulema.Samas ei pea iga asja pärast karistama vaid on ka kaalutlemisõigus ja otsustada vastavalt rikkumise ohtlikkusele aga meil kui juba siis juba ja täie rauga !
See on terve Eesti probleem !

Veidrik
Veidrik

Juhtiv korrakaitse ametnik Marge tundub suht kahtlane. 🤩

\
\"Kindral Helme\" palgata kohusetäitja

Ega PPA ple rahva abistamiseks, vaid Siseministri ülalpidamiseks ja nende kõrgete ametnike sissetuleku suurendamiseks.

Parandus
Parandus

PPA laev on “Kindral Kurvits”, mereväes on “Admiral Cowan”. Autori poolt mainitud laeva ei ei ole olemas 😀

mees maalt
mees maalt

ega keegi PPA-s ei julge suud lahti teha turvalisuse kahandamise, kui mitte kaotamise koha pealt. kõik on oma koha kaotamise pärast sabinas.KURB.

Kersti
Kersti

Äärmiselt ebaprofessionaalne on selle teema ülespuhumine ja arendamine. Äärmiselt, Karnau.

Pook
Pook

Haapsalu mendid on end nii täis õginud ja rasvunud, et meie poisid joovad jaama pargis rahulikult õlut, kui pollarid mööda sõidavad. Vot, kui juba autost viitsivad väljuda ja kõnnivad meie poole, siis teeme kiirelt vehkat. Siiani oleme kõik puhtalt pääsenud.

Pook
Pook

Küll te olete ikka kõvad mehed!!!

Enn
Enn

Kui siseminister ei plaani muutusi, mida saab PPA ise otsustada? See on võimatu.

wpDiscuz