2

Prokurör nõuab Lõpsile ja Lepale rahalist karistust

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Prokurör Küllike Kask. Foto: Lemmi Kann

Prokurör Küllike Kask. Foto: Lemmi Kann

Neljapäeval toimunud kohtuistungil vaidlesid prokurör Küllike Kask ning Haapsalu linnahoolduse juhi Alo Lõpsi ja nõukogu liikme Riho Lepa kaitsjad riigihangete seaduses puudutatud turu-uuringute kontseptsiooni üle, prokurör nõuab Lõpsile ja Lepale rahalist karistust 250 päevamäära ulatuses.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

Kas see pisut karm pole?

kodanik
kodanik

Meenutaks, mida rääkis tänane linnavolikogu esimees ja riigikogu õiguskomisjoni esimees J.Karilaid 04.04. 2009.a. LE-s loos “Millest me räägime” – “Valitsegu Haapsalus põhimõte, et ühelgi volikogu liikmel ei tohi olla mängus isiklikke ärihuve. Linna areng on võimalik ainult selge valitsemise toel.” Kuidas nüüd siis on hr. Karilaid? Kas teie koos linnapea Suklesega panete mängu järgmised tuhanded eurod maksumaksja raha, et kaevata edasi ja “pesta” puhtaks R.Leppà nimi või maksate tagasi linnakassasse selle 5000 eurot, mille te uurimisele tühja kulutasite?

wpDiscuz