16

Kalaküla Gruusia restoran Iveria tegutseb jälleLemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Peremees Imedi Kekeishvili, baarmen Rusudan Katamadze, peakokk Mindia Surmanidze ja kokk Ineza Makharadze. Foto: Arvo Tarmula

Juuni esimesel nädalavahetusel, kui Haapsalus toimus üle Eesti reklaamitud suur Itaalia veinipidu, peeti Kalakülas gruusia toidukoha Iveria taasavamispidu. 

Söögimaja ümbruses askeldavad kaks grusiinist töömeest – uuenduskuur on põhjalikult ette võetud ja see veel kestab.

„Tahan siin nüüd kõik hästi ilusaks teha,” ütles restorani omanik Imedi Kekeishvili.


Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
eduard
eduard

olen korduvalt seal söömas käinud ja normaalne koht

Ljudmila
Ljudmila

Tere, sõime ksnasaslõkki, abzibsandali see ei saa nimetada nagu gruusia köök.

Elle
Elle

Sõime seltskonnaga saslõkki ja öösel lõi kõigil kõhu lahti
Kuigi maitsel polnud viga
Niiet rohkem vist sinna minna ei tahaks😰😰😰

Eio
Eio

Eelmise aasta töömehed( gruusiast) jäid töötasust ilma. Eriti nõme käitumine.

Lädra
Lädra

See, et üks tropp teised surnuks sõitis on muidugi jama. Kodune kasvatus oli kehva võitu kui sassis peaga ringi sõideti ja külge tõmmati. Pärast tehti veel grusiinid süüdlaseks.

Tont
Tont

Su jutt on tõsi- kõrts on normaalsete jaoks ja süüa saab seal väga hästi. Kui mõni lammas endale kahvli silma torkab,kas keelame siis kahvlid ära ??

Jürile
Jürile

Need 4 noort kes sealsamas mõnikümmend meetrit peale parklast väljasõitu hukkusid olid seal kliendid ja teadaolevalt napsused

no nii..
no nii..

Loodaks, et on veel meeles aastatetagune kohutav avarii, kus jättis elu 4 väga noort meest. Kui söögikohana välja ei vea, siis alkoholi müügile pearõhk ei tohi mingil juhul loodetavaks tuluks koha avamiseks olla.

Jüri Muster
Jüri Muster

mis see siia puutub

suvenautija
suvenautija

Sellises maanteeäärses kohas peaks olema ALKO keelatud e. teisisõnu tegevusluba tuleks väljastada selle mõttega, et sööki, karastusjooke, jäätist, snäkke, tseburekke ja muud sellist -suvel palav, sõitjad saaksid jahutust ja näljakustutust. Alkoholi lubamine oleks justkui keelitus, kui juba peatusite,siis kerge drink kuluks ka ära. Jah ,muidugi, täiiskasvanu peab teadma , mida võib ja mis keelatud,kuid soosida pole kohe kindlasti teeäärses peatuskohas selliselt vaja

Aini
Aini

Sellisel juhul ei tohiks ükski teeääres olev asutus või toidukoht alkoholi müüa??? See kui inimene ronib joomasena rooli ja riskib nii teiste eludega, on ikka puhtalt ta oma otsus ja nõme lollus!!! See toidukoht ei puutu nüüd küll kuidagi konkreetsesse olukorda. Vägijooke oli ju juba eelnevalt tarbitud.

Sass S
Sass S

Nii võttes alko keelata ka tanklates ja teeäärsetes poodides

??!!??::
??!!??::

koduse kasvatuse puudumine lapsepõves ei ole pähjus joomakoha kinnipanekuks”

Kodanik
Kodanik

Selle alkoholi saab ka mujalt kätte. Vaadake või mis on enne jaani toimunud. Suurte kärudega tuldi poest välja alkovirnad reas. Kes tahab see varub omale selle alkoholi poest ja tinutab või terve öö. Kunagi sai Kasari baarist hommikul 5 aeg alko kätte. Nüüd õnneks on see putka kinni.

Vähe
Vähe

Kui kauaks seekord? Natukeseks.

Tont
Tont

Vaiki,õnnetu ! Ega kõrts süüdi pole,kui lollid juua ei oska.

wpDiscuz