13

Jaama tänava remont lükkub edasi

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Jaama tänav laguneb. Foto: Arvo Tarmula

Jaama tänav laguneb. Foto: Arvo Tarmula

Tänavu sügisesse kavandatud Jaama tänava remont lükkub järgmise aasta kevadesse, Tallinna maantee saab sõidetavaks juuni alguseks.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Liikleja
Liikleja

Pooled tänavad on varsti peale asfalteerimist jälle üles kaevatud ja siis jälle asfalteeritud. Osadele tänavatele kaevati kraavid ja siis asfalteeriti. Selle töö juures aga unustati ilmselt tööde teostamise tehnologia, sest need kraavikohad on kõikjal ära vajunud.(Rahapuudust nagu ei paista olema) Üldiselt Venemaa külavaheteed kipuvad juba ka paremad olema.

Tont
Tont

Eks valimised on varsti jälle ja teist sellist seatempu nagu tln. mnt. remont ei saa isegi hr.Sukles endale teist korda lubada.

Kodanik
Kodanik

Kõik tänavad lagunevad. Kalda, Raudtee, Jalaka jne.

KodanikNn
KodanikNn

Ei tea millal avalike prügikastide osas mõistus teil linnaisandatel koju tuleb? Millal üks kord vahetatakse need koledad betoonist prügikastid korralike vastu välja? Iga päev mitu korda käi ja korja seda sodi, mis varesed või tuul laiali tassib.

Kont
Kont

Võibolla oli kriitikast LV-e kohta abi, aga Tln mnt remont on üle mõistuse sülitamine Haapsalu linna ja elanike pihta.

Vandaal
Vandaal

Sõidetav osa liiga lai teeks jalakäijate tänava bussijaam Rannarootsi edasi jalgsi linna tervislik ja mis põhiline Euroopa sõbralik!

Juss
Juss

Kas tõesti on lv-s mõtlema hakatud? See on küll hea uudis.

kuumaastik
kuumaastik

just. Sügisel alustamisel seisaks liiklus talvel mitu kuud asjatult. Tallinna mnt. näide käega katsuda.
Näen, et nüüd on suure liikluskoormuse tõttu kannatada saanud väiketänavad ka “remonditud” Lätaki ja lätaki pigi alla, kild peale ja tehtud. Kas see ongi nüüd tehtud töö? Remont haapsalu moodi?

Juss
Juss

Siin linnas lapitakse teid pigi/kild, tellised ja unikivi. Hea ja odav sedt raha ei ole ega tule.

Polesinu asi
Polesinu asi

Kas te mõtlete selle all et kitsas tee nüüd tallinna mnt ?

Kodanik
Kodanik

Üks jupike ongi nii kitsas et kaks autot mahuvad kõrvuti, parkimiseks tee ääres ruumi pole. Siis hakatakse kõnniteel parkima ja teed lõhkuma. Nurmes ka osad harrastavad pool kõnniteed kinni parkida. Ei pääse vankri ega jalgrattaga lapsed mööda. Minu teada pole kõnniteel lubatud parkida. Aga noh kuni pole märke tehakse mis tahetakse ja ega need märgidki kedagi sega. Ühesuunalistel teedel vuratakse autodega vales suunas.

juss
juss

Politsei nr on 110.

113
113

Vähemalt üks hea uudis kaha vahepeal.

wpDiscuz