8

Haapsalu linn paneb Valgevälja metsa oksjonile

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Haapsalu linnavalitsus müüb enampakkumisel Valgevälja metsa raieõigust. Foto: Urmas Lauri

Haapsalu linn müüb enampakkumisel viiendiku Valvevälja metsa raieõigusest www.osta.ee portaali vahendusel.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mina
Mina

Läks endalgi valesti.. Kirjaviga ikka mitte kirja iga.

Mina
Mina

Urmas Lauri, palun paranda kirja iga kohanimes. Uudis ise on muidugi täielik ootamatu debiilsus linnavalitsuse poolt. Sellepärast oligi vaja Ridala valda, et saaks selle lagedaks müüa?? Haapsalu linnas ei tahaks raieõigust müüma hakata või volikogus viiendiku ulatuses??!

Asunik
Asunik

Valgevälja mets oli ka enne omavalitsuste liitmist Haapsalu linna oma ja Haapsalu linna territooriumil, seega ei kavanda linn midagi lihtsalt kätte tulnud maadel.

uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Sõidad mööda Eestit ja näed teostatud lageraiet .Meil siin onngi mets liiga kauaks kasvama jäänud.Maailmas on vihmametsad paljudes kohtades peagu hävitatud siin tuleb meilgi takka anda ! Tulevastel põlvedel saabki “silmaringi” laiemaks “

töötu
töötu

Et las siis kohalik mets pigem kõdunegu? Saematerjali ja muid puidutooteid ostame edaspidi soomlastelt-rootslastelt?

Mart
Mart

Sukles on viimased kümme aastat hädamüükidega linna vee peal hoidnud. Ridalaga ühinemine andis kahtlemata võimalusi juurde. Esimest müüki ei tulnudki kaua oodata.

Sass
Sass

Alles see oli kui linnahärrad tõstsid RMK vastu häält. Nüüd teevad ise täpselt sama.

K.S
K.S

Et nüüd siis oleme piltlikult öeldes, jõudnud sinnamaani, et nagu umbes inimene kes rahahädas kopsud maha müüb… Kas järgmine oksjon tuleb kod. Paberiti teemal Haapsalu abistatud enesetapp?

wpDiscuz