8

Täna esietendub Raadioteatri päevapoliitiline kuuldemäng “Peaministri punane joon”

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Rasmus Kaljujärv. Ekraanitõmmis ERR-i videouudisest.
Rasmus Kaljujärv. Ekraanitõmmis ERR-i videouudisest.

Raadioteatris salvestati eile värskelt valminud päevapoliitilist kuuldemängu “Peaministri punane joon”, mis esietendub Vikerraadios täna, vahendab ERR-i uudisteportaal.

Eesti poliitikas toimuvatest sündmustest kõneleva lavastuse taga seisab loominguline kollektiiv.

Kuuldemängu teksti esitavad Anu Lamp, Sergo Vares, Eva Koldits, Marika Vaarik, Rasmus Kaljujärv, Tambet Tuisk ja Gert Raudsep. Tõsielulistest sündmustest inspireeritud loo on kirja pannud Bert Valter, helirežissöör on Külli Tüli.

Näitlejad Rasmus Kaljujärv ja Marika Vaarik ütlesid, et praegu Eesti ühiskonnas toimub puudutab neid nii sügavalt, et midagi tuleb ette võtta.

“Selline valetamine ja susserdamine, vassimine ei kõlba Stenbocki majja, ei kõlba Eesti vabariigi parlamenti. Kui keegi siit nüüd midagi välja loeb, siis palju õnne, aga meie enam nõus ei ole sellise jamaga, mis toimub,” ütles Kaljujärv.
Kuuldemängu esiettekanne on Vikerraadios laupäeval kell 19.05, Raadio 2-s kõlab kuuldemäng pühapäeval kell 7 ja Klassikaraadios kell 15.05.

Kuuldemängu saab kuulata ka ERR.ee veebilehel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Clinton ameerikas ja meie refid siin aga nutulaul ühesugune.Kummalegi ei maksa rahva arvamus midagi .Kas ca need 100000 inimest,Eesti Vabariigi kodanikku ei olegi olegi meie inimesed ?
Isiklikult ei ole EKRE valija aga see tõmblemine millesse on kaasatud nn.kunstiinimesed on lihtsalt vastik !

valija
valija

Aga see on väga loll arvamus, et EKRE ja Keski hääled kokku liites saamegi loodava valitsuse toetajad. Mõelda tuleb ikka ka. Enamik neist valijaist seda liitu ilmselt ei toetaks.

Vaatleja
Vaatleja

Mõelda tuleb ikka ka. Mõtle siis. Kui need
võidukad refid koalitsiooniks üle51 hääle
ei saa, kui ükski erakond ei taha nendega
koostööd teha, kas siis valitsust ei tulegi.
Usume Ekre,Kesk,Isamaa loodavat uut
kolmikliitu. Edu neile ühtse keskosa leidmisel. Sellest liidust saab Eestile parim
valitsus, sest ta hoolib oma inimestest.
Jõudu.

juss
juss

Ja keegi ei tunne huvi, kuidas ühiskond nii kaugele on jõudnud, et EKRE ligi 100000 häält sai! Pooldajaid on kindlasti kaks korda rohkem! Aga keegi ei tunne muret, ega isegi huvi! Ainult mingid samostid-sildamid-parised ja muud sellised asjad ajavad sooja suust!

E.
E.

Ärge kartke, näitlejad, me noored vares-barbarused! Need, kes kandsid särke kirjaga “Kommunistid ahju!” jäävad ju valitsusest välja.

mustronk
mustronk

Alustagem sellest kes seda rahastab või esinete tasuta loosungi all kõikide maade tolerastid ühinege?

Mina
Mina

Mina igasugu jama ei kuula.

Aleks
Aleks

Õnneks ei kuule me enam NO teatri susserdamistest. Meeldib se teile või ei.

wpDiscuz