5

Läänemaavillane valimisradar – riigikogu valimiste teejuht

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Viise, kuidas ja mille alusel otsustada, kelle poolt riigikogu valimistel oma hääl anda, on mitmeid. Lääne Elu valimisradar pakkus oma lugejatele ühe paljudest võimalustest valikut lihtsustada.

Mõni päev tagasi avaldas politoloog, Eesti Päevalehe arvamustoimetuse juhataja Alo Raun loo „Kuidas valimistulemust enim mõjutada?”.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu-toomas
uskmatu-toomas

Meie riigis on asjad väga hästi seatud st.vali keda tahad aga antud lubadusi neist täitma ei hakka mitte keegi ! Poliitikud on meil süüdimatud ja võistlevad kes saab anda libedamaid lubadusi !

see
see

mida enne valimisi pakutakse on kõik soe õhk, imelik , et rahval nii lühike mälu on, lubas ju fooliummütsike meie penskaritele kahekordset tõusu, tegelikult sai omale 20000 tuhise palga

Mare
Mare

Eks igaühel aru peas, et keda valida.
Et reffe, ekret valides ei tuleks hiljem
pead vastu seina taguda.

miki
miki

siin tuleb olla optimist juba praegu taome. valik on vaid halbade ja väga halbade valikute vahel

tõde ja õigus
tõde ja õigus

Kõige parim valimisradar on korraliku valimisdebati korraldamine linnarahvale. Mis põrandaaluste poliitikat te kujundate. Kas valimisdebattide lagi oligi sotsiaalmajas invaliididele ja vaimse puudega inimeststele korraldatud debatt. Kultuurimajas linnarahvale mõeldud debatti pole ju toimunudki.

wpDiscuz