0

„100 Valget Daami” tänavu ei etendu, sest peaosalised ei saa osaleda

Valge daami etendus Haapsalu linnusehoovis. Foto: Arvo Tarmula
„100 valget daami” tänavu ei etendu, sest peaosalised ei saa osaleda. Foto: Arvo Tarmula

Möödunud aastal Valge Daami ajal lavastunud etendus „100 Valget Daami” ei etendu, sest kolm peategelast ei saa osaleda.

„Saara Nüganen oli lavastajal ja autoril nii asendamatu kaasamõtleja – see etendus on nii tema ja Ott Raidmetsa nägu, et oleks ebaõiglane, kui me otsiksime mingid kehad sinna,” ütles Valge Daami etenduse produtsent Anneli Aken.

Lisaks Valge Daami rolli mänginud Saara Nüganenile ja toomhärra Jakobi rollis olnud Ott Raidmetsale ei saa tänavu etenduses osaleda ka piiskopi rollis mänginud Juhan Lehepuu.

„„100 Valget Daami” oleks ühe hooaja kindlasti veel publikut toonud ja see oleks sada protsenti väärt, et seda veel mängitaks,” ütles Aken.

Seetõttu taaslavastub tänavu Valge Daami esimene lavastus „Haapsalu legend”. Kui aken möödunudaastast ja tänavust etendust võrdleb, siis möödunud aastal oli lugu täis naiste power’it, tänavune lugu tuleb maskulliinne. „Väike vaheldus,” ütles Aken.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz