16

Lauri Vahtre: Selgub, et Eesti suurim probleem olevat eesti meeste macholikkus

Lauri Vahtre. Foto: Tõnu Noorits

Ajaloolane Lauri Vahtre kirjutab oma sotsiaalmeedia kontol, et ei suuda väljendamata jätta oma imetlusega seotud hämmingut, mis tekkis lugedes Marju Lauristini eile Lääne Elus ilmunud intervjuud.

„Selgub, et „Eesti suurim probleem“ on eesti meeste ei-tea-mis-sajandist pärit macholikkus. Ahsoo, või siis meie esiisad olid machod. Käisid aga öösiti reht peksmas ja olid machod. Läksid suurest macholikkusest Mahtra sõtta – see oli kahtlemata väga paha ja kahetsusväärne. Hoopis hull lugu – machodena läksid ka Vabadussõtta, selle asemel et olla korralikud mökud ja lasta kommunistidel ennast vaguralt Palermo massihaudadesse ajada,“ kirjutab ta.

„Teiseks selgub veel, et EKRE on toonud Eestisse islamistliku poliitkultuuri. Häbiväärne lugu! Islamistlikku poliitkultuuri tohivad Eestisse ju tuua ainult islamiäärmuslased ise, kas te seda ei tea, nurjatud? Needsamad, kelle Euroopasse tulvamist Marju Lauristini erakond ja selle sõsarerakonnad vihaselt taga nõuavad,“ kirjutab Vahtre.

Lühidalt: meie meeste asi on eidestuda ja lasta tõelistel ja õigetel islamistliku poliitikultuuri tutvustajatel Euroopa üle ujutada.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Imelik
Imelik

Marju Lauristinile ütleks – “loobi veel pärleid sigade ette”, hakkavad räuskama (asjadest-loe sõnade tähendusest- arusaamine puudub).

Uku
Uku

Miks on Lauri Vahtre nii tähtis mees, et tema infantiilne sotsiaalmeedias räuskamine uudiseks tehakse aga mõne teise oma mitte?

jaanus
jaanus

Lauri, ma ei öelnud, et sina kindlasti selle rühma organiseerisid, aga toetust avaldasid kindlasti ja vihameelt Iisraeli suhtes.

EKRE
EKRE

EKRE EKRE EKRE EKRE…………

maali metsanurgast
maali metsanurgast

Eks ta oli ju ka nõukogude ajal mõjus inimene ja ka poliitik, kuigi tol ajal ei kuulnud mõjukaima inimese valimsest midagi, ei olnud vist veel sellist staatust.Ta harjunud esil olema.

Andres Leet
Andres Leet
Abistame “Lääne ELu” aja-kirja-nikku! Äkki on abiks! (ilmunud on see “Liberaalllses Pravdas”) Ei suuda minagi jätta väljendamata oma imetlusega segatud hämmingut Marju Lauristini tõeterade üle. Selgub, et «Eesti suurim probleem» on eesti meeste ei-tea-mis-sajandist pärit macho’likkus. Mitte näiteks kahanev rahvaarv või inglise keele pealetung. Ahsoo, või siis meie esiisad olid macho’d. Käisid aga öösiti reht peksmas ja olid aga macho’d. Läksid suurest macho’likkusest Mahtra sõtta – see oli kahtlemata väga paha ja kahetsusväärne. Hoopis hull lugu – macho’dena läksid ka Vabadussõtta, selle asemel et olla korralikud mökud ja lasta kommunistidel ennast vaguralt Palermo massihaudadesse ajada. Teiseks selgub veel, et EKRE… Loe rohkem »
Arvos
Arvos

Lauri, mis vanusest algab meestel taandareng?

rumpumpel
rumpumpel

ilmselgelt sinu vanusest

jaanus
jaanus

Kas polnud kamraad Vahtre see mees, kes organiseeris Eesti Riigikogus palestiinlaste toetusrühma, igatahes on ta neile avalikult selget toetust avaldanud, mis muidugi tema vapsliku maailmavaate puhul ka täiesti loomulik on. Nende, keda ta toetab, üks tegutsemisviise on näiteks koolibussi ootavate õpilaste tulistamine mööduvast autost. Aga nagu natsliku ilmavaate puhul kohane, on see ju vabandatav,sest need surma ja haavata saanud lapsed on ju ainult juudid.

Lauri Vahtre
Lauri Vahtre

Järjekordne närune vale. Olen ühe toetusrühma organiseerinud küll, see oli Tiibeti toetusrühm.

Ivo
Ivo
Mida sa, Lauri, põed? Ajaloolase-süstemaatikuna peaksid ju oskama skeemi lugeda. Kommunism on kuradist.Seda on ajalugu veenvalt tõestanud. Järelikult – kes selle ideoloogia omaks võtavad, vannuvad truudust teades siis või tedmata allilma senjöörile. Sellesinase kohta loe Johannese evangeeliumist:8:44 Teie olete oma isast kuradist ning tahate teha oma isa himude järgi. Tema on mõrtsukas algusest peale, ta ei püsinud tões, sest temas ei ole tõde. Kui ta räägib valet, siis ta räägib enda oma, sest ta on valetaja ja vale isa…. Ja nüüd, – mille üle siis kaebame? Kui kommunist valetab, siis annab ta tunnistust ja head tunnistust oma infernaalsest isast.Ilma valetamata… Loe rohkem »
väga
väga

Tubli, Lääne Elu!

Lauri
Lauri

Vahtre on õige mees ja julgeb oma arvamuse välja öelda. Mökudele saab ka edaspidi osaks mõisatalli peks,millega tegelesid kommunistidest Lauristini vanemad. Rääkida eesti inimeste madalalaubalisusest või kultuuritusest on alatu Lauristini poolt, see vihjab sellele, et ta mõtlebki et venemaa kommunistid tõid meile kultuuri- mäletate veel neid aegu?

Abc
Abc

Mida tahta LE juhib Lobjakas,tegevjuht on marjonet.

Uimane
Uimane

Need küsimused palun minuga kooskõlastada !

wpDiscuz