1

Läänemaa sai juurde ühe HI-viiruse kandja

Avatar

BNS

Läänemaal on ühel inimesel tänavu diagnoositud HI-viirus, Eestis on kolmapäevase seisuga tänavu HIV diagnoositud 150 inimesel ja aidsi haigestumine on tuvastatud 22 korral.

HI-viirus on diagnoositud 67 inimesel Tallinnas, 28 inimesel Ida-Virumaal, 18 inimesel Narvas, 15 Harjumaal, viiel Tartumaal ja Lääne-Virumaal, kolmel Pärnumaal, kahel inimesel Viljandimaal ja Järvamaal ning ühel Hiiumaal, Läänemaal, Raplamaal, Saaremaal ja Valgamaal, märkis terviseamet.

HIV tõbi diagnoositi üheksal inimesel Tallinnas, kolmel Pärnumaal, Lääne-Virumaal ja Harjumaal, kahel Ida-Virumaal ning ning ühel Saaremaa ja Hiiumaal.

Mullu diagnoositi terviseameti andmetel HIV 219 inimesel ja aids 20 inimesel. Kokku on aastate jooksul Eestis HI-viirus diagnoositud 9861 inimesel, sealhulgas aids 536 inimesel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Sass1.
Sass1.

mis temaga peale hakata?

wpDiscuz