5

Suvekuumus ja Ameerika autod muutsid Haapsalu peatänava auklikuks

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Nokk kinni, saba lahti - suurüritustega kaasneva liikluskoormuse tõttu tuleb pidevalt peatänava teekatet kõpitseda, sest uueks asfaltkatteks raha ei jagu. Foto Arvo Tarmula

Haapsalu peatänava teekatte remont läheb planeeritust kallimaks, sest kõrvetav kuumus koostöös Ameerika autode paraadiga jätsid Posti tänavale oma sügavad jäljed, viidates taas linna nõrgale kohale – ajast ja arust sõiduteed. Kuuma juulikuu keskel toimunud American Beauty Car Show traditsioonilisel paraadil võtsid ilusate ja võimsate ameerika autode laiad rehvid üles ka osa teekattest. „Linnavalitsusel oli plaan, et pärast seda üritust tehakse peatänaval plaanipärane pindamine, aga teekate sai rohkem kannata ja eelarvesse pole lisatöid planeeritud. Kirjas oli ainult pindamine, kuid nüüd tuleb ka augud välja freesida ja ära täita,“ selgitas Haapsalu linna majandus- ja taristunõunik Sirli Vaksmann.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kohalik
Kohalik

Need augud olid juba enne üritust. Väga vale seostada ABCS’ga

Georg
Georg

Kas see Posti tänav mitte juba Itaalia veinipäevade ajal ei kannatanud? Siis oli ka palavus ja tavapärasest tihedam liiklus.
Kaudselt peaks ju linnale suurüritustest ka enam maksutulu laekuma. Kui seda siis kulutada ka kohtades, millest saab kasu kohalik ja ka külastaja, siis peaks enamus rahul olema. Teede remont on muidugi kulukas, eriti kui põhjalikult teha. Omavalitsuse võimekus on vist pigem enam-vähem lappimine, kui et põhjalik renoveerimine.

kes
kes

Ega’ s kõrtsituludest sul teid remontima ei hakata. Kütuseaktsiisist ikka

suvitaja
suvitaja

Et korraldaja rikutu eest ka maksma panna, peab olema nõudja. Seda meil kahjuks pole. Las läheb kuidas läheb. Kõik ju omad sõbrad.
Vaadake või Aafrika ranna laste mänguala. Kas mäletate mitmendat aastat seal juba kohvik ei tööta? Aastaid. Aga nõuda ju rentniku käest pole viisakas. Äkki veel pahandab.

Maksumaksja
Maksumaksja

Kes korraldas see maksab

wpDiscuz