4

Silmaarsti järjekord on lühenenud poolele aastale

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Silmaarstipõud Läänemaal on külalisarstide kaasamisega leevenenud, siiski tuleb tohtri juurde pääsemist oodata pool aastat. Aasta alguses sulges Läänemaa ainuke täiskohaga töötanud silmaarst Mari Pedak oma erapraksise ja jäi pensionile. Staažika arsti kõrvalejäämine tekitas suure tühiku. Päris oma silmaarsti ei ole Läänemaal siiani.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Q9RLSMTH26G www.yandex.ru
Q9RLSMTH26G www.yandex.ru
sm.linnavalitsejad
sm.linnavalitsejad

te olete palju reisinud, mis te arvate mida juhtub näiteks Petlema või Peterburgi linnaisadega, kui selguks , et seal on silmaarsti järjekorrad pikemad kui pool aastat, helistage sinna ja küsige, linnarahval ka huvitav teada

Anders
Anders

Milleks silmaarsti üldse vaja on???
Tlhtis on Uusi Koit,Rong ja Põhjamaade Veneetsia

vanaema
vanaema

Tahaks teada, miks siis pole silmaarsti -artiklis mainitakse ,,Läänemaalpole,, Usun, et Haaps. linnas pole, sest kas on praegusel sajandil võimalik, et terves Läänemaas pole, aga mine tea, kõik on võimalik. Seda olukorda, et pool aastat tuleb oodata ei saa kuidagi normaalseks pidada. Kes on kohustatud, lahendagu olukord.

wpDiscuz