Lux Expressi Tallinna–Haapsalu liin tegi suurima tõusu

Lääne Elu

info@le.ee

Foto: arhiiv
Lux Express. Foto: arhiiv

Aasta esimese kolme kuuga sõitis Lux Express Grupi bussidega 10 protsendi võrra enam inimesi kui mullu samal ajal. Suurima tõusu on reisijate arv teinud Tallinna–Haapsalu liinil.

Lux Express on nii Eesti kui ka rahvusvahelistel liinidel vedanud kokku üle 620 000 inimese.

Eesti siseliinidel näitas kõige suuremat kasvu Tallinna–Haapsalu liin, kus uute väljumiste avanemise ja sõidugraafiku tihenemisega suurenes reisijate arv esimeses kvartalis 135% võrreldes möödunud aasta sama perioodiga.

Tallinna–Tartu ja Tallinna–Pärnu liinil kasvas Lux Express Grupi reisijate arv võrreldes aasta varasemaga 4% ning Tallinna–Kuressaare ja Tallinna–Narva liinidel oli sõitjaid 6% enam.

Lux Express Grupi tulemused näitavad firma kommertsjuhi Raido Ruuse sõnul selgelt, et bussireisijad hindavad nii kiireid ekspressühendusi kui ka mugavaid busse, mida bussiettevõte pakub.

Ruuse sõnul muutub sõidujagamine transpordi valdkonnas järjest tugevamaks trendiks ning tänu ühistranspordi kvaliteedi tõusule jätavad inimesed järjest meelsamini auto koju.

“Bussiettevõtete konkurentsist räägitakse palju, kuid tegelikult saab reisijate kasv toimuda mitte konkurentidelt reisijaid meelitades, vaid eelkõige läbi selle, et tänu teenuse kvaliteedile ja kättesaadavusele meelitame bussidesse ka need inimesed, kes eelistasid siiani veeta aega autoroolis,” sõnas Ruuse.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
jaaa
jaaa

nii need sõitjad tulevadki,kui on kiire , mugav ja hea hind. Kindlasti oleks ka rongiga sõitjaid kui oleks head tingimused.

töötu
töötu

Kui sooduspilet on ostetud marsruudi algusest lõpppeatusesse, siis kas saab vahepeatustes väljuda või ei saa?

wpDiscuz