Noorte huvikeskus sai raha kahele projektile

Lääne Elu

info@le.ee

“Ideed reaalsuseks” ja “Oled see, mida sööd!” – selliste nimedega Haapsalu noorte huvikeskuse projektid said Eesti noorsootöö keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursil täisrahastuse.

Tänavu oli projektikonkursi fookuses noorte omaalgatuse toetamine läbi avatud noorsootöö arendamise. Nii küsisidki noorsootöötajad, mida noored sooviksid noortekeskustes teha ja koostöös valmis projekt, mida peagi hakatakse ellu viima.

Kastani avatud noortekeskuse noored soovisid sportimisvõimalusi nii õues kui toas; vahendeid käeliseks tegevuseks ning muusika nautimiseks kõlarit. Projekti toetati 2160 euroga.

Wiedemanni avatud noortekeskuse projekti eesmärk oli tõsta noorte teadlikkust tervislikust ja säästlikust toitumisest, anda näpunäiteid toiduhügieenist ja lauakommetest. Projekti käigus võetakse osa ka MTÜ Läänemaa Toidupank toidukogumise aktsioonis. Projekti toetati 2706 euroga.

Peagi on mõlemas noortekeskuses oodata avatud uste päevi ja teisi vahvaid üritusi.

Avatud noortekeskuste projektikonkurssi korraldab Eesti noorsootöö keskus ning rahastab haridus- ja teadusministeerium.

Kristi Erkmann
Haapsalu noorte huvikeskuse direktori kt

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments