2

Varikul varastati talust mootorsaag

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Reedel murti Nõva lähedal Variku külas lahti talumajja ja abihoone uksed, kust varastati mootorsaag Clint, elektrijuhe ja viis liitrit kütust. Tekitatud varaline kahju on täpsustamisel. Asja uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlus, teatas Lääne politseiprefektuuri pressiesindaja Kristi Raidla.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
jaanus
jaanus

No, sealkandis on vist röövlid. Kas inimesed on tõesti nii vaesed,et peavad naabritelt röövima või on ikka sissesõitnud vargad.

Ireen
Ireen
Mingi aeg tagasi jagasin FB-s infot Nõva ja Variku kandi rahvale selle kohta, et meie hoovi peale tuli Leedu numbrimärgiga sõiduauto, mille roolis võõrkeelt rääkiv pilusilm koos ühe eestlasest noormehega. Tulid jutu järgi uurima midagi metsa kohta. Jutt oli segane ja lõpuks ei saanudki aru, mis neil täpselt vaja. Tundus kahtlane. Hiljem tuli välja, et mõned päevad varem oli neid nähtud Raplamaal sama tegevusega. Nõvalt liikusid nad edasi Variku poole. Päris suure kindlusega julgen väita, et tegemist oli n.ö. “uurijatega”, kes panid silma peale sinna, kust miskit võtta saaks. Võimalik, et need samad kujud on nüüd eeltöö lõpetanud ja asunud… Loe rohkem »
wpDiscuz