Läänemaa korvpalli rahvaliiga võitis Nõva

Nõva Stroh: Ingmar Kasemetsa, Allar Harjus, Viljar Männimaa, Allan Silla, Sandor Matteus, Risto Merimaa, Priidu Koppel, Päärn Laasi. Treener Ove-Kristjan Kallas. Foto: Maiu Aas

Ajaloolise, 25. Läänemaa korvpalli rahvaliiga võitis Nõva Stroh. Järgnesid Ridala ja Vatla.

Rahvaliigas osales seekord neli meeskonda. Kõik võistkonnad kohtusid omavahel ühe korra. Mänguaeg oli lühendatud, tavapärase nelja 10-minutilise veerandaja asemel kaks 10 minutilist poolaega.

Rannarootsi Läänemaa korvpallimeistrivõistlustel osalejad Läänemaa rahvaliigas mängida ei saa. Sellele vaatamata oli rahvaliigasväga tugeva koosseisuga esindatud mitmekordne maakonna meister Nõva, kes võitis turniiri täiseduga. Lihulast oldi paremad 20:16, Vatlast 25:16 ja Ridalast 28:16.