Kanepi jõudis Prantsusmaal raske mänguga poolfinaali

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Kaia Kanepi. Foto: tenniseliit
Kaia Kanepi. Foto tenniseliit

Kaia Kanepi (WTA 106) osaleb Nantes’i 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril. Juba teist mängu järjest avaseti kaotanud Kanepi võitles end poolfinaali.

Avaringis võitis Kanepi 28aastase prantslase Sherazad Reix (WTA 259) 6:1, 7:6(4) ja teises ringis 21aastase jaapanlanna Mari Osaka (WTA 297) 2:6, 7:6(3), 6:0.

Eilses veerandfinaalis oli vastaseks 19aastane venelanna Anna Blinkova (WTA 141). Sarnaselt eelmisele mängule kaotas Kanepi avaseti 2:6. Ka teises setis murdis Blinkova avageimis Kanepi pallingu, kuid eestlanna vastas kohe samaga. Kanepil õnnestus vastane murda ka kuuendas ja kaheksandas geimis ning teine sett kuulus 6:2 Kanepile.