9

Kullamaa postipunkt kolib vaibatuppa

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Kullamaa postitädi

Kulla Altmäe. Kullamaa vallavalitsus

Kullamaa postipunkti pidamise võtab 11. aprillist üle kohalik vaibakuduja Kulla Altmäe.

Kullamaal tarbijate ühistu poes tegutsenud postipunkti sulges Omniva 1. aprillist. 11. aprillist tegutseb postipunkt Kulla Altmäe vaibatoas Rohuaia talus.

„Mõtlesin, et proovin. Mulle sobib, et saan teha seda oma kodus,” ütles Altmäe.

25 aastat kaltsuvaipu kudunud Altmäe käe all pakub postipunkt kõiki seniseid teenuseid, maksta saab nii kaardi kui ka sularahaga.

Postipunkt on avatud viis päeva nädalas: esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval ja reedel kella kümnest kaheni ja kolmapäeval kella neljast kuueni.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Ain Antons
Ain Antons

Väga tubli!

Vanake Hottabõtš
Vanake Hottabõtš

Kas Kulla lendavaid vaipu ka teeb?

Elanik
Elanik

Väga tore , et postipunkt alles jääb! “Kuni mu küla veel elab-elan mina ka” ja Kullal on ilusad vaibad!

Kati
Kati

Head inimesed! Peale meie, kes me sõidame autoga punktist A punkti B millal iganes meile sobib ja lahendame kõik probleemid oma kõikvõimsa plastikkaardi või nutitelefoniga kus iganes meile sobib, on eestis toredaid inimesi, kes ei taha või ei saa sedaviisi. Ja neil on samasugune õigus saada teenust kodule lähedal, ilma autot ja nutitelefoni kasutamata. Sest ei auto, nutitelefon ega plastikkaart ole eestimaal veel kohustuslikuks aksessuaariks kuulutatud. Seega – hoidugem üleolevatest märkustest ´a la “mulle pole seda vaja” selle kohta, kes näeb vajadust, hoolib abivajajatest ja võtabki päriselt midagi ette. Tubli naine, Kulla Altmäe!

vaatleja
vaatleja

Külastada võib ikka. Peale postipunkti on majas ka ilusad ja stiilsed vaibad müügil.

mina
mina

kasutan küll,kasvõi selleks ,et vanakestele ,kes veel elus postkaartki saata.

Kadri
Kadri

Ei kasuta ammu enam postipunkti teenust kuna oli see poes aeglane ja vaevalt nüüdki kiirem. Lihtsam kasutada pakiautomaadi teenust ja makseid saab ka arvutis teha.

2. kodanik
2. kodanik

Pangaautomaadis saab ka makseid teha.

Kaja
Kaja

Tubli oled,Kulla,et ei lasknud väga vajalikul teenusel hingusele minna.Minu respekt!

wpDiscuz