19

Politsei sai liiklusjärelvalveks kaks uut sõidukit

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Politseilogo

Haapsalu politseijaoskond sai aasta alguses kaks uut sõiduautot, mis on varustatud liiklusjärelvalve tegemiseks vajalike seadmetega. Üks sõidukitest on politsei-, teine eravärvides.

„Nii kiireid ja võimsaid autosid pole meil varem olnudki,” ütles Haapsalu politseijaoskonna patrulltalituse juht Meelis Laurmann. Tema sõnul sõidukitel varustus, mis politsei tööd lihtsustab – statitsionaarsed radarid ja natuke uuem tehnika, mille kaudu saab vajalike andmebaasidega kiiremini ühendust. „Inimesed autos viibimise aeg kindlasti lüheneb,” lubas Laurmann.

Seni pole Haapsalu jaoskonnal eravärvides liiklusjärelvalve sõidukit olnud, vajadusel on kasutatud naaberjaoskondadest laenatud autosid. Laurmanni sõnul on ka eravärvides sõidukil vilkurid, kuid sisse lülitamata ei paista need välja.

Laurmann ütles, et eravärvides auto eelis on, et see võimaldab märkamatumalt liiklusel silma peal hoida. „Politseivärvides auto on kindlasti kaugemalt nähtav ja äratuntav,” lisas ta.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
xerxes
xerxes

Kas on radar kameraga? Saad trahvi koju, ei pea politseiautos üldse istuma kui ainult liiga kiiresti sõidad.

Nja
Nja

Politsei amet on riigi rahakoti täitmiseks mitte rahva kaitseks . Kui kellegil midagi varastatakse siis 10 protsenti leitakse midagi ja seda ka kogematta või keegi tavakodanik aitas .. kui kaitset tahad öeldakse mine kohtusse … ja maksa jälle .

Nja
Nja

Kui raha läheks õigesse kohta oleks võimalik ammu ferraaridega neil sõita .. saksamaal on opelitest lambodeni . Pole võimatu ju .. aga üldiselt mida aeglasemad autod neil on seda parem . Nemad tekitavad oma tagaajamistega kõige rohkem ohte … tagaajamine peaks keelatud olema igas mõttes . Kirjutagu nr üles ja hiljem otsigu üles ja uurigu asja miks kes kus … siis võiksid isegi öelda et tööd teevad ..mitte ei kükita põõsas ja koori rahvalt raha .

Mart
Mart

Nojah ega autosid enam ei saa, nüüd antakse skoodad:D

joss
joss

Maksumaksjal Ferrarisid või Bugattisid lõbusam kinni maksta ve?

H.k
H.k

Uus skoda … suured strobod stange küljes , ei ole need peidus midagi . Küll see lapikuks sõidetakse

statitsionaarne radar
statitsionaarne radar

politsei häbeneb iseennast, ei julge öelda mis autodesse need statitsionaarsed radarid sisse keevitatud on.

Ehonassakult
Ehonassakult

Olin vipsis ja marki ei pannud tähele aga musta värvi ja Luki poiss oli roolis…lol

Luik
Luik

Kõik audid. A-6 ja sees a-rühm

Meelis
Meelis

voodid sellepärast et saaks natuuras trahvi maksta?

Jane
Jane

Selle jaoks on politseiautol suur kapote.

lobasuu
lobasuu

kas voodid ka sees

wpDiscuz