15

Haapsalu ja Ridala ühinemisleping saab allkirjad teisipäeval

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Ridala volikogu ühinemishääletus 043

Ridala ja Haapsalu juhid kirjutavad ühinemislepingule alla teisipäeval toomkirikus. Foto: Urmas Lauri

 

Haapsalu ja Ridala ühinemisleping allkirjastatakse pidulikult teisipäeval, 27. detsembril Haapsalu toomkirikus, teatas Haapsalu linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbus. 

Kell 18 Haapsalu toomkirikus algaval pidulikul tseremoonial kirjutavad lepingule alla Haapsalu linnavolikogu esimees Andreas Rahuvarm, linnapea Urmas Sukles, Ridala vallavolikogu esimees Olev Peetris ning vallavanem Helen Koppa.

Haapsalu linnavolikogu kinnitas soovi ühineda 16. detsembri volikogus ning  Ridala vallavolikogu kinnitas ühinemissoovi 20. detsembril toimunud volikogu istungil.

Ühinenud omavalitsuse nimeks saab Haapsalu linn ning selle territooriumil elab üle 13 500 elaniku, neist 84 protsenti Haapsalu linnastus.

Pärast ühinemislepingu allakirjutamist jätkub õhtu toomkirikus johannesepäeva kontsertaktusega, kus esineb naiskoor Kaasike Sirje Kaasiku dirigeerimisel.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Valge+Saal
Valge+Saal

Luba tuleb küsida Peetrise käest,mis Peetris ütleb,seda Kopa teeb.vot nii on lood

litsid
litsid

mehed need ridala mehed, isegi oma nime andsid käest ära ilma pikema kiunuta

kah+uuemõisakas
kah+uuemõisakas

Kas leinakimbud ja leinalipud tuleb kaasa võtta või piisab küünaldest?

tuleb
tuleb

siis kiriklik matus

Valge Saal
Valge Saal

Vald anti käest,oleks viisakas ta ära saata Uuemõisa valgest saalist.

Ridala
Ridala

Kas meie oleme ka odatud pühale toimingule, pr H.Koppa?

see
see

on loomulik, et üks inimlaps ei saa kõigest aru ja ega ei peagi aru saama. Igaühel on oma vaatenurk – ka elusündmustele. Ära põe.

Kuglimugli
Kuglimugli

Mu meelest oleks võinud tseremoonia muuseumis läbi viia, oleks iseloomustav paik. Kirik on veider.

Unesnôiduja
Unesnôiduja

Absolutselt sinuga nôus. ma ei saa aru, mis kuramuse kiriku propaganda Eestis käib viimasel ajal. Inimesed on kollektiivselt lolliks läinud selle kirikuga, silmakirjateenrid sellised. Hale vaadata lausa.

Rusikas taskus
Rusikas taskus

Nagu hääletustulemusest näha otsustas valla volikogu parima võimaliku suuna poolt selles olukorras. Kuulda ei võetud aga vastaliste jorinat, küllap olid argumendid nõrgad. Häid pühi teile kõigile!

Anonüümne
Anonüümne

Kohutav

wpDiscuz