11

Kaitseliidu maja ees ülekäigurajal lamas noormees

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

Täna hommikul kella 10 paiku lamas Haapsalus Kaitseliidu maja ees ülekäigurajal noormees.

Pealtnägija Tiiu Randmann-Mihkla rääkis, et vaatas juhuslikult aknast välja ja nägi ebatavalist vaatepilti. „Noormees lamab keset teed ja autod mööda ei pääse,” kirjeldas Randmann-Mihkla olukorda. „Ei teagi, kas lihtsalt hullumeelsus või kunstimaiguline aktsioon.”

Kõigepealt peatus üks auto, mille juht uuris, mis noormehel viga. „Noormees tõusis korraks püsti ja heitis hiljem taas sõiduteele pikali,” rääkis Randmann-Mihkla.

Hiljem sündmuskohale jõudnud prügiautojuht aga nii leebe ei olnud. „Võttis noormehel natist kinni ja tiris ta sõidutee äärde,” jätkas Randmann-Mihkla. Prügiautojuht kutsus välja ka politsei.

Patrull toimetas noormehe jaoskonda. Haapsalu politseijaoskonna patrulltalituse juht Tarmo Tomson ütles, et tegemist oli alaealise noormehega, kellel olid isiklikud probleemid. Alkoholi- või narkojoovet noormehel ei tuvastatud. Maaslamaja vaatasid üle ka meedikud, kes vigastusi ei tuvastanud.

Fotod: Tiiu Randmann-Mihkla

maaslamaja maaslamaja2 maaslamaja3

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kas
Kas

need pildid peavad siin tõesti olema?

Mis
Mis

Sellie Lapse isa nimi in

tõesti kurb
tõesti kurb

Kurb, kui perekond ei saa poisiga hakkama…süüdistamine siin ei aita. Tuleb tegutseda ja leida lahendusi, ”ema kasvatab poja” ütleb ka vanarahvas…

Väga kurb
Väga kurb

Selle noormehe isa on maailma suurim jobu, kes kaebas oma poja kohtusse, et mitte elatisraha maksta!!! Koletis! Mitte keegi ilmselt ei oska ettegi kujutada, mida see poiss kogenud on ja mis tema hinges toimub. Ja mitte keegi ei aita…

kunn
kunn

Korgijook on see, mis suvalisel hetkel magama paneb.
Tallinnas jäävad autojuhid suvaliselt ristmikul magama.

Gagarin
Gagarin

Leinsalul jälle ‘tööd ja leiba…

W
W

Ei tahtnud kooli minna ?

herr+Ligi
herr+Ligi

kui peaks puusalt paugutama, siis need isiklikud probleemid on raudselt naised.

Chan
Chan

Vot selle kunsti mul meeldib

lé croissant
lé croissant

sama uhke kui mona lisa!

PaGood
PaGood

vaba riik, vaba maa!

wpDiscuz