0

Suur fotogalerii: Läänemaa tublimad õpilased pidulikul vastuvõtul

Rauno Pukk

Rauno Pukk

raunopukk@gmail.com

Eile tunnustasid Lääne maavanem Neeme Suur ja omavalitsusliidu juht Deiw Rahumägi Läänemaa selle õppeaasta tublimaid õpilasi. Käepigistuse ja diplomi said nii olümpiaadide kui ka teiste kooliõpilastele mõeldud võistluste tublimad.

 

Olümpiaadide tublimad

 

Karina Kaur, Haapsalu Põhikool, 7. kl, emakeel, maakonna olümpiaadi I, õp Tiia Toomsalu    

Elina Karlson, Haapsalu Põhikool, 7. kl ,emakeel, maakonna II, õp Tiia Toomsalu    

Timo Jairus, Virtsu Kool, 7. kl. kl, emakeel, maakonna III, õp Heli Riive

Reena Roos, Oru Kool, 8. kl. kl, emakeel, maakonna I, õp Edita Luik    

Sandra Piir, Noarootsi Kool, 8. kl, emakeel, maakonna II, õp Miina Leemets    

Katrin Veek, Lihula G 8. kl, emakeel, maakonna III, õp Valli Ost    

Iris Kivisäk, Lihula G 9. kl, emakeel, maakonna I, õp Valli Ost    

Liisa Truu, Haapsalu Põhikool, 9. kl, emakeel, maakonna II, õp Taimi Vilta    

Svea Stahlman, Lihula G 9. kl, emakeel, maakonna III-IV, õp Valli Ost

Ants Lobjakas, Haapsalu Põhikool, 9. kl. emakeel, maakonna III-IV, õp Taimi Vilta    

Piia Tomingas, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, emakeel, maakonna I, üle-eestilise olümpiaadi VII, õp Monika Undo

Kertu Kiivit, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, emakeel, maakonna II, õp Maret Järveots    

Kristiina Köster, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, emakeel, maakonna III, õp Monika Undo    

Hanna Tammet, Taebla Gümnaasium, 11. kl, emakeel, maakonna I, õp Tiina Mägi

Maria-Niina Voznjuk, Noarootsi Gümnaasium, 11. kl, emakeel, maakonna II, õp Anita Arst    

Hedi-Lis Põllu, Noarootsi Gümnaasium, 11. kl, emakeel, maakonna III, õp Anita Arst    

Johanna Õun, Läänemaa Ühisgümnaasium, 12. kl, emakeel, maakonna I, õp Maret Järveots    

Grete Põlluste, Läänemaa Ühisgümnaasium, 12. kl, emakeel, maakonna II, õp Maret Järveots    

Lisette Raudsepp, Noarootsi Gümnaasium, 12. kl, emakeel, maakonna III, õp Miina Leemets    

Eva-Maria Kastepõld, Metsküla Algkool, 4. kl, matemaatika, maakonna I, õp Pille Kaisel    

Janar Voorel, Taebla Gümnaasium, 4. kl, matemaatika, maakonna II, õp Malle Niit    

Raian Kleemann, Oru Kool, 4. kl, matemaatika, maakonna III-IV, õp Aina Aasna

Lisandra Sommerman, Haapsalu Linna Algkool, 4. kl, matemaatika, maakonna III-IV, õp Evelin Nappus    

Pärtel Ruut, Haapsalu Linna Algkool, 5. kl, matemaatika, maakonna I, õp Lii Habak    

Samuel Kastepõld, Metsküla Algkool, 5. kl, matemaatika, maakonna II, õp Pille Kaisel    

Silver Nikkel, Metsküla Algkool, 5. kl, matemaatika, maakonna III, õp Pille Kaisel 

Joosep Plamus, Haapsalu põhikool, 6. kl, matemaatika, maakonna I, Lea Liht    

Jaagup Vapper, Haapsalu Linna Algkool, 6. kl, matemaatika, maakonna II, õp Siivi Põder    

Eliise Veltri, Haapsalu põhikool, 6. kl, matemaatika, maakonna III-IV, õp Lea Liht    

Evalota Masing, Haapsalu Linna Algkool, 6. kl, matemaatika, maakonna III-IV, õp Merle Moumets    

Marlene Schwindt, Haapsalu põhikool, 7. kl, matemaatika, maakonna I, õp Ülle Lumeste    

Karina Kaur, Haapsalu põhikool, 7. kl, matemaatika, maakonna II-III, õp Kaja Engman    

Alari Nuut, Virtsu Kool, 7. kl, matemaatika, maakonna II-III, õp Siivi Jõgi    

Maria Allkivi, Haapsalu põhikool, 8. kl, matemaatika, maakonna I-IV, õp Kaja Engman    

Nathali Ploomipuu, Lihula G, 8. kl, matemaatika, maakonna I-IV, õp Liina Vaimla    

Jaanis Soosaar, Martna Põhikool, 8. kl, matemaatika, maakonna I-IV, õp Kairi Mustjatse    

Kelly Pahk, Oru kool, 8. kl, matemaatika, maakonna I-IV, õp Kait Kleemann    

Ketlin Õunap, Haapsalu põhikool, 9. kl, matemaatika, maakonna I, õp Ülle Lumeste    

Brita Lubi, Haapsalu põhikool, 9. kl, matemaatika, maakonna II, õp Ülle Lumeste    

Inga-Garmen Küttmann, Lihula G 9. kl, matemaatika, maakonna III, õp Liina Vaimla, Elve Sikk    

Kertu Kiivit, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, matemaatika, maakonna I, õp Evi Riivits    

Silver Nikkel, Metsküla Algkool, 6. kl, bioloogia, maakonna I, õp Astrid Nikkel    

Samuel Kastepõld, Metsküla Algkool, 6. kl, bioloogia, maakonna II, õp Astrid Nikkel    

Marie Keldrima, Haapsalu Linna Algkool, 6. kl, bioloogia, maakonna III, õp Viive Karnau    

Vaike Reinmaa, Lihula G 7. kl, bioloogia, maakonna I, õp Marje Loide    

Mihkel Türnpu, Oru Kool, 7. kl, bioloogia, maakonna II-III, õp Kaja Loorens    

Lii Urb, Virtsu Kool, 7. kl, bioloogia, maakonna II-III, õp Meelis Põhako    

Lilli Orav, Oru Kool, 8. kl, bioloogia, maakonna I, õp Kaja Loorens    

Maria Allkivi, Haapsalu põhikool, 8. kl, bioloogia, maakonna II, õp Inna Särel    

Karl Armin Võsur, Haapsalu Põhikool, 8. kl, bioloogia, maakonna III, õp Inna Särel    

Svea Stahlman, Lihula G 9. kl, bioloogia, maakonna I, õp Marje Loide    

Laura Lazarev, Haapsalu põhikool, 9. kl, bioloogia, maakonna II, õp Inna Särel

Ketlin Õunap, Haapsalu põhikool, 9. kl, bioloogia, maakonna III, õp Inna Särel    

Piia Katharina Vaan, Läänemaa Ühisgümnaasium, bioloogia, maakonna I, õp Mall Vainola    

Rait Kulbok, Taebla Gümnaasium, bioloogia, maakonna II, õp Maris Markus    

Arlete Annus, Haapsalu põhikool, 8. kl, keemia, maakonna I, õp Ülle Rääli    

Maria Allkivi, Haapsalu põhikool, 8. kl, keemia, maakonna II, õp Ülle Rääli    

Johanna Jõgi, Virtsu Kool, 8. kl, keemia, maakonna III, õp Siivi Jõgi    

Ketlin Õunap, Haapsalu Põhikool, 9. kl, keemia, maakonna I, õp Ülle Rääli    

Svea Stahlman, Lihula G, 9. kl, keemia, maakonna II, õp Hillar Laos    

Johanna Lipp, Lihula G, 9. kl, keemia, maakonna III-IV, õp Hillar Laos    

Viktor Romanov, Haapsalu Põhikool, 9. kl, keemia, maakonna III-IV, õp Ülle Rääli    

Silver Nikkel, Metsküla Algkool, 6. kl, ajalugu, maakonna I, õp Pille Kaisel

Samuel Kastepõld, Metsküla Algkool, 6. kl, ajalugu, maakonna II, õp Pille Kaisel    

Tõnis Lepp, Metsküla Algkool, 6. kl, ajalugu, maakonna III, õp Pille Kaisel

Orm Adams, Kullamaa Keskkool, 7. kl, ajalugu, maakonna I, õp Ervin Rannik    

Maarja Kask, Kullamaa Keskkool, 7. kl, ajalugu, maakonna II, Ervin Rannik    

Anneli Riisalu, Kullamaa Keskkool, 8. kl, ajalugu, maakonna I, õp Ervin Rannik    

Anita Lipu, Kullamaa Keskkool, 8. kl, ajalugu, maakonna II, õp Ervin Rannik    

Pille-Riin Seiman, Kullamaa Keskkool, 9. kl, ajalugu, maakonna I, õp Ervin Rannik    

Joosep Altmets, Oru Kool, 9. kl, ajalugu, maakonna II, õp Aive Nõupuu    

Karmel Lääts, Oru Kool, 9. kl, ajalugu, maakonna III, õp Aive Nõupuu    

Ari Kristjan Tervonen, Läänemaa Ühisgümnaasium, ajalugu, maakonna I, õp Kalle Lõuna    

Carmen Treu, Kullamaa Keskkool, ajalugu, maakonna I, õp Ervin Rannik    

Ketter-Helery Nau, Läänemaa Ühisgümnaasium, ajalugu, maakonna I, õp Karl Hein    

Annabel Triebstock, Haapsalu Põhikool, 8. kl, muusika, maakonna I, õp Ilona Aasvere    

Piia Tomingas, Haapsalu Muusikakool, 10. kl, muusika, maakonna I, õp Sirje Kaasik    

Liisa Raavel, Lihula G 9. kl, loodusteadused, maakonna I, õp Marje Loide    

Vaike Reinmaa, Lihula G 9. kl loodusteadused, maakonna II, õp Marje Loide

Silver Nikkel, Metsküla Algkool, 5. kl, geograafia, maakonna I, õp Pille Kaisel    

Sander Kollom, Haapsalu Põhikool, 7. kl, geograafia, maakonna II, õp Reet Tuisk    

Karina Kaur, Haapsalu põhikool, 7. kl, geograafia, maakonna III, õp Reet Tuisk    

Arlethe Annus, Haapsalu Põhikool, 8. kl, geograafia, maakonna I, Eesti VI, õp Reet Tuisk   

Ketrin Puskar, Haapsalu Põhikool, 8. kl, geograafia, maakonna II, õp Reet Tuisk    

Märten Matthias Rääli, Oru Kool, 8. kl, geograafia, maakonna III-IV, õp Kaja Loorens    

Rasmus Truuver, Oru Kool, 8. kl, geograafia, maakonna III-IV, Kaja Loorens    

Ketlin Õunap, Haapsalu Põhikool, 9. kl, geograafia, maakonna I, õp Reet Tuisk    

Karolin Kängsepp, Palivere Põhikool, 9. kl, geograafia, maakonna II, õp Margit Ülevaino

Liisa Raavel, Lihula G 9. kl, geograafia, maakonna III-IV, õp Tiina Jukk    

Svea Stahlman, Lihula G 9. kl, geograafia, maakonna III-IV, õp Tiina Jukk    

Erki Aas, Noarootsi Gümnaasium, geograafia, maakonna I, õp Kaie Karpa    

Kertu Kiivit, Läänemaa Ühisgümnaasium, geograafia, maakonna II-III, õp Imbi Raudkivi    

Piia Tomingas, Läänemaa Ühisgümnaasium, geograafia, maakonna II-III, õp Imbi Raudkivi    

Marie Linda Nerman, Uuemõisa LA, 3. kl, emakeel, maakonna I, õp Aire Oruste    

Hendrik Rand, Haapsalu Põhikool, 3. kl, emakeel, maakonna II, õp Piret Pärnapuu    

Carmen Eliise Gekk, Haapsalu Põhikool, 3. kl, emakeel, maakonna III, õp Helge Käär    

Andra Raidla, Oru Kool, 7. kl, terviseõpetus, maakonna I, õp Aive Nõupuu    

Marlene Schwindt, Haapsalu Põhikool, 7. kl, terviseõpetus, maakonna II, õp Merike Bauman    

Gertu Küttmann, Lihula G 7. kl, terviseõpetus, maakonna III-IV, õp Hilje Tammaru    

Maarja Kask, Kullamaa Keskkool, 7. kl, terviseõpetus, maakonna III-IV, õp Mai Jõevee    

Arlethe Annus, Haapsalu põhikool, 8. kl, terviseõpetus, maakonna I, õp Inna Särel    

Nathali Ploomipuu, Lihula G 8. kl, terviseõpetus, maakonna II-III, õp Hilje Tammaru     

Anneli Riisalu, Kullamaa Keskkool, 8. kl, terviseõpetus, maakonna II-III, õp Mai Jõevee    

Rebeka Villakov, Oru Kool, 5. kl, inimeseõpetus, maakonna I, õp Merlin Roosi    

Luise Türnpu, Oru Kool, 5. kl, inimeseõpetus, maakonna II, õp Merlin Roosi    

Elisabeth Astok, Uuemõisa LA, 5. kl, inimeseõpetus, maakonna III, Liivi Mustkivi    

Mari-Ann Liidemaa, Kullamaa Keskkool, 6. kl, inimeseõpetus, maakonna I, õp Riina Gilden    

Silver Nikkel, Metsküla Algkool, 6. kl, inimeseõpetus, maakonna II, õp Mare Ots    

Kätlin Kärpp, Noarootsi Kool, 6. kl, inimeseõpetus, maakonna III-IV, õp Endla Kersman    

Mona Pihlakas, Uuemõisa LA, 6. kl, inimeseõpetus, maakonna III-IV, õp Sirje Sinitskaja    

Piia Tomingas, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, majandus, maakonna I, õp Imbi Raudkivi    

 Andres Dobõšev-Proosväli, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl, vene keel, maakonna I, Marika Roosi    

 Ksenja Ivanova, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, vene keel, maakonna I, õp Tiiu Soostar    

 

4. klassi kirjandus

 

Raul Reesar, Robin Reesar, Marja Järv, Kullamaa Keskkool, esikoht, õp Inge Matteus    

Une Nõupuu, Mia Lota Klimenko, Janar Voorel, Taebla Gümnaasium , teine koht, õp Tiina Mägi

Mia Marleen Polberg, Maibrit Kaur, Lisette Undo, Noarootsi Kool, kolmas koht, õp Tiina Järv

 

Õpioskused

 

Hugo Noormets, Eva-Maria Kastepõld, Samuel Kastepõld, Silver Nikkel, Joosep Michels, Metsküla Algkool, õpioskused I, õp Pille Kaisel

Agne Andra Ploom, Karlote Karm, Pärtel Ruut, Matteus Kalda, Oliver Metsar-Villakov, Haapsalu Linna Algkool, õpioskused II, õp Lii Habak

Artur Novak, Luise Türnpu, Lauri Veltmann, Hanna-Liisa Viitmaa, Rebeka Villakov, Oru Kool, õpioskused III, õp Kait Kleeman

 

Enno etluskonkursi parimad

 

Marcus Milinevitš, Risti Põhikool, 1. kl, Enno etlus, õp Anne Heimann    

Gloria Luisa Eberle, Haapsalu Põhikool, 2. kl, Enno etlus, õp Evelin Palmiste    

Oskar Pisnenko, Taebla Gümnaasium, 3. kl, Enno etlus, õp Reet Tomingas    

Jasper Klippberg, Palivere Põhikool, 4. kl, Enno etlus, õp Anne Kübarsepp    

Mart Villem Kelner, Uuemõisa, 4. kl, Enno etlus, õp Imbi Mäepere    

Kätriin Vihterpal, Ridala Põhikool, 6. kl, Enno etlus, õp Tea Kesa

Pille-Riin Seimann, Kullamaa KK, 9. kl, Enno etlus, õp Eha Eindorf

Viktoria Jonasing, Haapsalu Põhikool, 9. kl, Enno etlus, õp Mall Kahar

Raul Neeme, Lihula G, 8. kl, Enno etlus, õp Valli Ost

Piia Tomingas, LÜG, 10. kl, Enno etlus, õp Monika Undo

Karl-Christoph Rebane, LÜG 11. kl, Enno etlus, õp Tiina Brock    

Kristiina Kisler, Noarootsi G 10. kl, Enno etlus, õp Anita Arst    

 

Enno omaloomingukonkursi parimad

 

Hendrik Rand, Haapsalu Põhikool, 3. kl, luuletus, õp Piret Pärnapuu    

Marie Linda Nerman, Uuemõisa LA, 3. kl, luuletus, õp Aire Oruste    

Morten Pirk, Risti Põhikool, 2. kl, luuletus, õp Mariliis Siirmäe    

Mirabelja Kuurmann, Kullamaa KK, 2. kl, jutt, õp Heldi Leidsalu    

Kert Pärnapuu, Haapsalu Põhikool, 2. kl, jutt, õp Karin Kaljuvere

Laurel Vali, Haapsalu Põhikool, 2. kl, jutt, õp Ruth Kampmann    

Henri Kornilov, Haapsalu Linna Algkool, 5. kl, luuletus, õp Lii Habak    

Argo Tänna, Uuemõisa LA, 5. kl, luuletus, õp Liivi Mustkivi

Elisabeth Astok, Uuemõisa LA, 5. kl, luuletus, õp Liivi Mustkivi

Erik Kuusmann, Haapsalu Linna Algkool, 5. kl, jutt, õp Anne Vaarpuu    

Kenele Pärnaste, Haapsalu Linna Algkool, 5. kl, jutt, õp Anne Vaarpuu    

Mathias-Randall Leit, Haapsalu Linna Algkool, 5. kl, jutt, õp Anne Vaarpuu

Maarja Kask, Kullamaa KK, 7. kl, luuletus, õp Heldi Leidsalu

Liisa Raavel, Lihula G, 9. kl, luuletus, õp Valli Ost

Kärt Kurisman, Ridala Põhikool, 8. kl, luuletus, õp Tea Kesa

Laura Mägi, Palivere Põhikool, 8. kl, jutt, õp Margit Ülevaino    

Margareth Kampmann, Oru Kool, 7. kl, jutt, Edita Luik

Freddy Pajumets, Lihula G 9. kl, jutt, õp Valli Ost

Erik Mikkus, Lihula G 10. kl, luuletus, õp Heli Raavel

Karmen Murumets, Lihula G 10. kl, luuletus, õp Heli Raavel    

Helerin Leemets, Lihula G 10. kl, luuletus, õp Heli Raavel    

 

Laululind

 

Kätriin Kurst, Haapsalu Põhikool, I, õp Anne Pääsuke    

Janar Voorel, Taebla G, II, õp Kaja Avila    

Kata Karlis, Haapsalu Põhikool, II, õp Anne Pääsuke

Sandra Pikkmets, Lihula G, III, õp Iren Sieberk    

Laurel Vali, Haapsalu Põhikool, III, õp Anne Pääsuke

Helen Alp, Ridala Põhikool, I, õp Anne Pääsuke

Linda Maria Nöör, Oru Kool, II, õp Ulrika Grauberg    

Kaarel Villem Vennola, Haapsalu Põhikool, III, õp Anne Pääsuke

Jane-Anett Riibak, Uuemõisa LA, III, õp Anne Pääsuke

Johanna Liiv, Haapsalu Põhikool, I õp Ulrika Grauberg    

Annabel Triebstock, Haapsalu Põhikool, II, õp Ulrika Grauberg    

Nele Lillemäe, Haapsalu Põhikool, III, õp Ulrika Grauberg

 

Teised saavutused

 

Demi Link, Läänemaa Ühisgümnaasium, üle-eestilise valmilugemise konkursi esikoht, õp Tiiu Soostar

Karl-Christoph Rebane, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl, üle-eestilise mittekommertslike filmide festivali eriauhind parima eksperimentaalfilmi eest

Jelizaveta Zikunova, Läänemaa Ühisgümnaasium, 12. kl, üleriigilise gümnaasiumiõpilaste tõlkevõistluse esikoht

Kristel Oosim, Lihula Kunsti-ja Muusikakool, okupatsioonide muuseumi ja Lapse Huvikaitse Koja loomekonkursi "Mis teeb kodu koduks", õp Piia Saak

Carmen-Katriine Särak, Lihula Kunsti-ja Muusikakool, 4.-5. klass, üle-eestilise kunstikonkursi "Päästame jääkaru" esikoht, õp Piia Saak

Anni Mandriks, Lihula kunsti-ja muusikakool, 1.-3. klass, kunstikonkursi "Päästame jääkaru", õp Piia Saak

Ilja Romanov, Haapsalu Muusikakool, Loode-Eesti piirkonna klaveriõpilaste konkursi III koht, õp Bogdana Smagol

Piia Tomingas, Haapsalu Muusikakool, Loode-Eesti piirkonna puupuhkpilliõpilaste konkursi III, õp Helen Saar

Martin Märdimäe, Haapsalu Muusikakool, Loode-Eesti piirkonna akordionieriala konkursi võitja, üle-eestilise akordinikonkursi võitja, õp Sirje Roogla   

Kata Karlis, Haapsalu Muusikakool, üleriigilise pärimusmuusikute võistumängimise avatud klassi esikoht, õp Viive Marleen

Marjette Andrea Tederov, Haapsalu Muusikakool, üleriigilise pärimusmuusikute võistumängimise noorema vanuseklassi eriauhind, õp Viive Marleen

Ketlin Õunap, Haapsalu Muusikakool, üleriigilise pärimusmuusikute võistumängimise avatud klassi esikoht, õp Viive Marleen   

Mattias Metsalu, Haapsalu Muusikakool, üleriigilise pärimusmuusikute võistumängimise avatud klassi esikoht, õp Viive Marleen

   

NUPUTA

 

Tõnis Lepp, Samuel Kastepõld, Silver Nikkel, Eva-Maria Kastepõld, Metsküla Algkool, 5.-6. kl, esikoht, õp Pille Kaisel

Pärtel Ruut, Matteus Kalda, Evalota Masing, Marie Keldrima, Haapsalu Linna Algkool, 5.-6. kl, teine koht, õpetajad Lii Habak, Merle Moumets, Siivi Põder

Kaisa Uik, Elina Karlson, Marlene Schwindt, Haapsalu Põhikool, 7. kl, esikoht, õp Ülle Lumeste    

Lii Urb, Alar Nuut, Kaaro Saatmäe, Virtsu Kool, 7. kl, teine koht, üle-eestilise võistluse VI koht, õp Siivi Jõgi

 

 Koolinoorte mälumäng

 

Individuaalne mälumäng, põhikool

 

Kaspar Markus Lepp, Noarootsi Kool, I    

Märten Matthias Rääli, Oru Kool,  II    

Marko Paat, Oru Kool, III

 

Individuaalne mälumäng, gümnaasium

 

Margus Morševitski, Lihula G, I-II    

Rait Kulbok, Taebla G, I-II    

Artur Pärtel, Noarootsi G, III

 

Võiskondlik mälumäng, põhikool

 

Liisa Truu, Liisa Sadam, Johanna Liiv, Ants Lobjakas, Haapsalu Põhikool, I     

Marie Põlluaed, Magnus Jakob Epkin, Raiko Uus, Anna Maria Spiegel, Jane-Riin Niit, Haapsalu Põhikool, II    

Mikk Naar, Lorette Martin, Mario Konks, Märten Matthias Rääli, Oru Kool, III-IV

Kaspar Markus Lepp, Karl-Gregori Tarvis, Elvis Kivistik, Martin Nugis, Noarootsi Kool, III-IV

 

Võistkondlik mälumäng, gümnaasium 

 

Hardi Roosi, Ruts Lumiste, Kaarel Koel, Richard Urma, Läänemaa Ühisgümnaasium, I    

Jürgen Alekand, Andreas Peikel, Rait Kulbok, Meelis Sirkel, Taebla G, II    

Kirke Möllits, Artur Pärtel, Kaspar Nurmik, Kristiina Kisler ,Noarootsi G, III    

 

 

Margus Morševitski, Reilo Mark, Mattias Pajumets, Joel Rummel, Lihula G,  üle-eestilise spordimälumängu Bumerang IX

 

Kaari Kargu, Martna Põhikool, õpilastööde konkursi "Maailmariik Eesti" digiloovtööde võistluse esikoht, õp Kairi Mustjatse

Kristi Malk, Liisa Raavel, Aleksander Saak, Eliise Tiidussalu, Lihula G, presidendi väitlusturniir, õp Heli Raavel

Andree Prees, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl, kõnevõistlus "Kuldsuud Põltsamaal 2016" III koht

Grete-Liis Kalev, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl, ajalooalaste uurimistööde võistluse "Eesti asi” finalist, õp Kalle Lõuna

Eva-Marie Alasi, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl, Jaapani-Eesti suhete teemalise esseevõistluse võitja

Piia Tomingas, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, Riigikohtu kaasuskonkursi II

Iris Marleen, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl, üle-eestilise esseekonkursi „Muusika ühendab"  ergutusauhind, õp Tiina Brock

Madleen Vapper, Läänemaa Ühisgümnaasium, 10. kl, üle-eestilise arvamuslugude konkursi võitja, õp Tiina Brock

Sebastian Lehis, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl, keelevõistluse Tuum eripreemia võidu eest õpilaste kategoorias, õp Tiina Brock.

       

Känguru võistlus

 

Tõnu Robert Rand, Haapsalu Põhikool, pre-ekolierid I

Eva Maria Kastepõld, Metsküla Algkool, ekolierid I

Tõnis Lepp, Metsküla Algkool, benjaminid I

Helis Ilumäe, Taebla G, kadetid I

Klaus Martin Vare, Haapsalu Põhikool, juuniorid I

Rait Kulbok, Taebla G, student I

       

 Pranglimine

 

Johan Friberg, Uuemõisa LA, 1. kl I

Kermi Värv, Haapsalu Linna Algkool, 2. kl I

Sonja Schönberg, Haapsalu Linna Algkool, 3. kl I

Arseni Hohlatov, Uuemõisa LA, 4. kl I

Samuel Kastepõld, Metsküla Algkool, 5. kl I, üle-eestilise võistluse V, õp Pille Kaisel   

Geily Sillaste, Haapsalu Linna Algkool, 6. kl I, õp Merle Moumets

Eliisbeth Lääne, Palivere Põhikool, 9. kl I, õp Signe Saviir

Pärtel Ruut, Haapsalu Linna Algkool, 5. kl, üle-eestilise võistluse VIII, õp Lii Habak

 

Nutispordi võstlus        

 

Anni Nurmberg, Virtsu Kool, 1. kl, I, õp Heli Allvee    

Rovar Kivisalu, Virtsu Kool, 2.-3. kl, I, õp Tiina Markus    

Robert Idvani, Virtsu Kool, 4.-5. kl, I

Alari Nuut, Virtsu Kool, 6.-7. kl, maakonnas I, üle-eestiliselt IV

Sander Saska, Martna Põhikool, 8.-9. kl, I, õp Kairi Mustjatse    

Alari Nuut, Lii Urb, Anni Nurmberg, Virtsu Kool, võistkondlik Siivi Jõgi III           

 

6. klasside vene keele päev       

 

Sixten Kaljuste, Annabel Moor ja Marko Suitsberg, Haapsalu Linna Algkool, Maria Seppi, Uuemõisa LA, võistkondlik I

 

Õpilasfirmad       

 

Kaisa Valm, Sandra Särg, Bruno Põldäär, Innokas, õpilasfirma Toupie pääses üle-eestilisse finaali, juhendaja Angela Leppik

 

Markus Lember, Karel Nappus, start-up E-Musicschool Ajujahi finaalis seitsme parema hulgas     

 

HKHK       

 

Germo Üts, Andri Altmäe, katusemeistrite võistlus Baltroof 2016 metallkatuste valdkonnas  kolmas, õp Tõnu Kraav III   

Keidy Kadak, restoraniteenindajate kutsemeistrivõistlus Parim restoraniteenindaja 2016 teine, õp Kersti Õim

Märt Moorbach, müürseppade kutsevõistlus Jõulukellu 2015 teine, õp Harri Sinimeri

              

 Sten Raak, Ants Lobjakas, Anna-Maria Rõbina, Kairit Liiv, Karolin Kullison, Mona Liinat, Haapsalu Põhikool, 8.-9. klasside üle-eestilise vene keele teatejooksu kolmas.

 

Allikas: Lääne maavalitsus, fotod Arvo Tarmula

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ei ole kade
ei ole kade

aga ei saa aru nendest tunnustamisüritustes.Parim õpilane,parim kool, parim koolitaja,aasta ema jne jne.tegelikkuses tekitavad sellised asjad inimeste vahel palju pingeid ja arusaaamatust.Iga inimene on tunnustust väärt.Terves ühiskonnas ei tohiks üldse selliseid asju olla.Kes on pädev mõõtma seda,kes on parem ? Mitte keegi.Ja sellepärast polegi vaja selliseid võrdlusi teha.Väärtustagem ja austage iga last ja täiskasvanut.Areng ei ole alati silmaga nähtav,mis ei tähenda,et seda pole olemas.

mnjah
mnjah

Oli teada, palju lapsi tuleb ja palju juhendajaid,kuid istekohti ei suudetud luua! Absurdne korraldamine!

K.
K.

Kas need tühjad lauad olid saalis vajalikud, pigem oleks nende võrra istekohti juurde pannud, et lapsed oma piduriietega maas ei pidanuks istuma.

Ohoh
Ohoh

Tublid noored inimesed!

vanaema
vanaema

Mina näen küll ainult suurt hulka rõõmsaid, kauneid ja tublisid noori. Palju, palju õnne kõigile ja edu edaspidiseks.

Uskmatule
Uskmatule

armas rahvas – kas te aru ei saa et see takti tundele rõhumine ongi viinud meid nii kaugele et me ei julge, oska ega suuda enam enda ühiskondlike probleeme enam näha. Statistikast milleni see viib ei julge räkidagi. Nagu sa selle poole välja tood siis oled koheselt taktitundetu ja harimatu.

Uskumatu
Uskumatu

Aga see siin ei ole õige aeg ega koht. Lapsed on tublilt õppinud, seda on tunnustatud, toimus tore üritus. Neist on pildid lehes -esimest korda elus võib olla. Nad on rõõmsad. Ja nüüd hakkavad täiskasvanud siin kritiseerima nende välimust! Kas te arvate, et nad seda ise ei loe? Pane end praegu samasse olukorda -on hea tunne?

eelmisel
eelmisel

Kui Siim Kallas 10 milli pihta pani oli kellelgi hea tunne. Kui VEB fondist raha tuuri pandi oli sama lugu. Kes rohkem tuuri paneb saab auhinna. Kas elu mõte ongi igasuge edetabeleid koostamine ja konkureerimine ? Kas nii loksutataksegi paika inimese tundemaailm ja arusaamade süsteem ? Kas nii madalal ongi meie lävind arusaamadest.

Uskumatu
Uskumatu

Kaks esimest kommenteerijat, kas selline asi nagu taktitunne ei tule tuttav ette? Eeldades, et tegemist on täiskasvanud kirjutajatega. Kõik mis meelel, see kohe ka keelel? Kui rikutud peab inimese sisemaailm olema, et ainus, mis nende toredate ja tublide laste juures pähe tuleb, on kas nad ikka normaalkaalu mahuvad ja kui veel silmad haiged, siis…

EiÜtle
EiÜtle

On vaja siis kohe halvutama hakata?Olete lihtsalt kadedad,et inimestel on millegi peale andi ja teil mitte.Tõsiselt vaadake kõige pealt ennast ja,siis tulge inimeste kohta halbu kommentaare lisama!

Naine
Naine

Kokkuvõte ja jep…. , mis teil viga on???

eee
eee

meil näiteks suguvõsas naisliinipidi kõik prillikandjad

wpDiscuz